Hodná dcera I.

Musím přiznat, že to pro mě byl menší šok. Nečekaně jsem se vrátila domů po odpadlém vyučování a překvapila jsem mámu, jak si hraje s nějakým předmětem. Věděla jsem, že je doma, byla nemocná a já šla do ložnice s tím, že jí sdělím tu novinu o odpadlém vyučování. Dveře byly pootevřené a z ložnice vycházely divné zvuky, vzdychání a slabé vrčení. Vešla jsem a zůstala s otevřenou pusou stát.

Mamka ležela na posteli, noční košili vyhrnutou až ke krku, nohy široce roztažené. Jednou rukou si hladila velké tmavé bradavky na prsech a druhou měla strčenou mezi nohama. Až nyní jsem si všimla, že v ruce drží nějaký podlouhlý tiše vrčící nástroj, jehož konec byl zasunut někam mezi její nohy. S úžasem jsem koukala, jak si jej mamka zasouvá a opět vysouvá do své štěrbinky, oči zavřené, a její klín se vzpínal proti tomu předmětu.

V tom zapraskala parketa pod mýma nohama a mamka otevřela oči. Úlekem se jí široce rozevřely, její nohy se divoce srazily k sobě a volnou rukou se snažila rychle upravit noční košili. „Maminko, co ti je a co to děláš? Ty se holíš mezi nohama?“ zeptala jsem se, naivně se domnívajíc, že ten vrčící přístroj mezi jejíma nohama je holící strojek. Mamka, celá rudá v obličeji, začala něco koktat o vyšetření a pořád ještě skrývala mezi svýma nohama ten podivný předmět.

„Co tady děláš?“ uvědomila si náhle s radostí, že může změnit tón a téma. Vysvětlila jsem jí situaci a odešla do svého pokoje. Koutkem oka jsem ještě zahlédla, jak mamka rychle schovává onen předmět do zásuvky svého nočního stolku. Její výraz a chování v době, kdy jsem jí překvapila, mi však utkvěl v hlavě. Že by se tak tvářila při vyšetřování? A co si to vlastně vyšetřovala? Napadla mně další otázka a začal jsem o tom přemýšlet.

Při nejbližší příležitosti jsem tajně otevřela maminčinu zásuvku a uviděla onen divný předmět. Div jsem se nezačervenala, protože předmět měl tvar pánského přirození, známého z mnoha fotografií, které nosili kluci ale i některé holky do školy. Nikdy jsem nevěřila,že tak skutečně vypadá pánské přirození, vždyť jsem viděla často brášku nahého a dokonce jednou i otce a vypadalo to úplně jinak! Obracela jsem ten předmět v ruce a náhodou něco zmáčkla. Předmět začal jemně vrčet a hýbat se!

Lekla jsem se a málem jej pustila z ruky. Zvědavost však zvítězila a já si ten kus začal pořádně prohlížet. Vzpomněla jsem si na matčin výraz a zvědavě jsem si vrčící a hýbající si předmět přitiskla přes kalhotky na svojí štěrbinku. „Co to asi je za divné vyšetření?“, myslela jsem si zvědavě.

Nedočkavě jsem si lehla na matčinu postel, rychle stáhla kalhotky a začala si vrčícím předmětem jezdit po štěrbince.Bylo to divně příjemné, jezdila jsem si po celé délce štěrbinky a snažila se vtlačit konec předmětu dovnitř. Byl však příliš velký a moje štěrbinka malá. Jak jsem však jezdila sem a tam ve snaze nacpat alespoň část předmětu do štěrbinky, cítila jsem jak se mi tělem šíří divný pocit vzrušení a slasti, neuměla jsem jej ani popsat. Současně jsem pozorovala jak moje štěrbinka vlhne a jako by se rozevírala! Bylo to čím dál tím příjemnější a já jsem před svýma očima pořád viděla ležící mamku a její výraz očí. Začala jsem si rovněž hladit svoje dosud maličká prsa, hledajíc jejich bradavky, ale nějak mi to nešlo. Vadila mi podprsenka a tak jsem svlékla i jí a již jsem ležela v matčině posteli zcela nahá.

Připadala jsem si jako máma, v duchu jsem viděla ty její velké prsy s tmavými dvorci a vystouplými bradavkami a náhle jsem zatoužila se jich dotknout a porovnat je se svými. Začala jsem se oddávat těmto představám jak se dotýkám matčiných prsů a ona zase mých, směje se mi jak je mám ještě malé a pyšně dlaněmi nadhazuje ta svá. Druhou rukou jsem jezdila přes svojí buchtičku a cítila, jak se začíná pomaloučku jeho špička nořit dovnitř. Bylo jasné, že se do mne nevejde a bylo mi divné,jak se mohl vejít do maminčiny buchty. Copak jsem špatně viděla či co. Vždyť maminka jej měla v sobě skoro celý! Usilovně jsem tlačila předmět do sebe, ale marně. Rostoucí bolest mně odrazovala a já se vrátila proto jenom k povrchovému dráždění.

Začalo se mi to líbit. Dráždění na mně nějak divně působilo, cítila jsem jak začínám být mezi nohama mokrá a moje buchtička jako by se nějak zvětšovala a otevírala! Rovněž moje bradavky měnily náhle svůj tvar a pevnost, jejich tření a laskání se mi líbilo a já pozorovala, jak se rovněž zvětšují a tvrdnou až vypadly jako fazolky. To divné vzrušení a slast způsobená laskáním bradavek a drážděním buchtičky se neustále zvyšovala až začala být téměř nesnesitelná. Z úst se mi začaly samovolně drát vzdechy a sténáním jsem začínala dávat najevo stoupající slast. Přestala jsem úplně vnímat okolí a zcela se poddala účinkům dráždění své buchtičky. Tak jsem si ani nevšimla, že mezi dveřmi stojí mamka a pozoruje mně co dělám. Náhle jsem jí spatřila a šíleně jsem se lekla.

„Maminko, nezlob se ale já jsem chtěla zkusit také to vyšetření! Jenomže mně to nejde strčit dovnitř jako tobě!“ vykoktala jsem ze sebe, zatímco mamka přistoupila k posteli s pohledem upřeným na můj obnažený klín a tělo. „To nic holčičko, já jsem ti lhala. To není žádné vyšetření, ale hra se svým tělem přinášející uspokojení a slast. Myslela jsem, že jsi na to ještě malá, ale jak vidím, jsi již dost vyspělá, abych tě to naučila.“ řekla k mému překvapení a rychle se odstrojila. Klidně se přede mnou svlékla do prádla, stáhla si i kalhotky a obnažila tak přede mnou svůj zarostlý klín. Nakonec si rozepnula podprsenku a uvolnila tak svoje velké prsy. Přitom se upřeně dívala na mně a něžně se usmívala.

„Tak ukaž, ty moje kočičko!“ řekla a přilehla si vedle mne na postel. Přitiskla se na mne a začala mně něžně líbat a hladit. Nejdříve mně hladila po tvářích a vlasech, postupně pokračovala po celém těle. Bylo to něco úžasného, začala jsem jí polibky i hlazení oplácet. Mamka pak uchopila mojí ruku a položila si jí na své ňadro. Současně pak svojí rukou uchopila mé, značně menší. Začala je hladit a laskat a já cítila její ruku a prsty jak se dotýkají bradavky a začínají jí dráždit mírným třením. Začala jsem mamce její laskání oplácet. Ucítila jsem tuhost a pružnost jejího prsu a začala jej hladit. Narazila jsem přitom na hrbolek bradavky a opakovala jsem stejné laskání, jaké mi prováděla maminka.

Nemohla jsem se nabažit hry s matčinými ňadry, jí se to viditelně líbilo a oplácela mi stejně. Jedna její ruka pomalu sjela o mém bříšku a zastavila se k mému překvapení v mém klíně. Trochu mně to překvapilo, ale mamka mně uklidňovala slovy, že se nemusím ničeho bát. Její prsty něžně hladily mojí buchtičku, již trochu vlhkou z předchozího dráždění. Zatímco mně pevně líbala na rty a hrála si s mými bradavkami, prsty druhé ruky přejížděly přes mojí buchtičku až nakonec začaly pomaloučku vnikat dovnitř. Bylo to nádherné, svíjela jsem se pod jejím laskáním a cítila, jak opět stoupá ta divná a krásná slast, až dosáhla stupně, kdy jsem myslela, že to již nelze vydržet.

„Ach maminko, už přestaň nebo snad umřu!“ začala jsem škemrat, mamka však k mému překvapení sjela rty po mém těle až se její hlava dostala do mého rozevřeného klína. K mému překvapení jsem ucítila jak se její jazyk dotýká mé buchtičky a společně s matčinými prsty jí laská. Její jazyk se začal dotýkat nějakého místa na mé buchtičce a bylo to, jako by mně zasáhl elektrický proud. Její zoubky toto místečko jemně sevřely a jazyk jej začal laskat, až jsem začala divoce křičet.

„Maminko, prosím tě maminko, už dost!“ sténala jsem, ale přitom jsem toužila aby její laskání nikdy nepřestalo. Slast stoupala až mně náhle zasáhla divoká slastná křeč, která mně začala kroutit cloumat se mnou. Cítila jsem, jak rychle vlhnu a jak ze mě teče proud šťáv, zatímco je maminka saje a svým jazykem a prsty ještě zvyšuje milostnou křeč. „Ach maminko, já umírám, co to je maminko!“ svíjela jsem se v divné křeči zatímco mamka zavřela má ústa pevným polibkem.

Konečně jsem začala přicházet k sobě, milostná křeč ustupovala a já pocítila nádherné uvolnění a uspokojení. „Maminko, co to bylo za nádherné pocity?“ šeptala jsem ještě znavená z prožité slasti. „To byl orgasmus, holčičko, to prožívají ženy, když jsou již dospělé!“ odpověděla mamka a políbila mně něžně na rty. Pocítila jsem náhle ohromnou vděčnost za slast, kterou mi maminka způsobila a napadlo mně, že se jí odvděčím stejně. „A maminko, můžu se ti odvděčit stejným způsobem?“ zeptala jsem se. Maminka jen mlčky přikývla a já jsem začala opakovat na mamince to, co ona dělala mně.

Váhavě jsem sklonila hlavu do jejího klína a ucítila silnou kořeněnou vůni. Její buchtička mě uchvátila, byla veliká, široce se rozevírala a na omak byla horká a vlhká. Na jejím vrcholku se objevoval divný výrůstek. Jakmile jsem se ho dotkla, mamka zasténala a zvolala: „Ano, tam mně hlaď!“. Začala jsem jí lízat a hladit jako ona předtím mně. Snažila jsem se co nejlépe opakovat to, co ona dělala mně a co se mi tolik líbilo. Muselo se líbit i jí, protože za chvíli již jenom sténala a rukou mi přidržovala hlavu ve svém klíně.

Opět jsem sevřela ten výstupek mezi zuby tak, jako ona mně předtím a reakce mamky byla stejná. Divoce vyjekla a vykřikla, „Ano, dráždi mi poštěváka, nepřestávej prosím tě!“. Její tělo se náhle divoce vzepjalo a z její buchtičky vytryskl pramínek slaných šťáv. Zajížděla jsem prsty co nejhlouběji a cítila, jak z ní prýští další a další vlhkost. Záviděla jsem jí, že jí můžu dráždit až tak hluboko, mně mohla dráždit jenom na kraji, dál to pro bolest nešlo.

Konečně se mamka zklidnila a ulehčením vydechla. „Jsi skutečně dobrá žačka, naučím tě ještě další věci a ráda!“ řekla a objala mně. Opět si začala hrát s mými bradavkami a hladit mojí buchtičku, až jsem zatoužila o opakování předchozí lekce. „Líbilo se ti to?“ zeptala se mně mamka a pokračovala, „A nyní to zkusíme tím vibrátorem. Víš, to je vlastně napodobenina mužského pohlaví, které muži strkají do nás a dělají nám tak ty krásné pocity. A když nejsou po ruce, musíme si pomoci náhražkou!“ dodala a vzala do ruky onen přístroj. Začala mně s ním jezdit po buchtičce a opatrně zasouvat na její okraj, až jsem opět začala tajit dech slastí a vzrušením.

Toužila jsem ucítit jej v sobě, ale maminka jej strkala jenom kousek a dál to nešlo. „Maminko, proč to nejde dál dovnitř, vždyť do tebe se vejde celý?“ žadonila jsem, ale mamka se zasmála. „Ty hlupáčku, máš ještě buchtičku zavřenou panenskou blánou a její odstranění si ponecháme na příhodnější dobu. Na to je škoda používat vibrátor a připravit tak nějakého muže o to potěšení protrhnout panenskou blánu!“ poučovala mně, ale mně se to moc nelíbilo. Na štěstí však její laskání působilo velice rychle a za chvíli jsem opět vznášela v oblacích slasti a milostné křeče. Dočkala jsem se svého druhého orgasmu v životě a byl snad ještě krásnější než ten první. Tentokrát jsem si jej již lépe vychutnávala a prožívala.

Jakmile jsem se opět trochu vzpamatovala, ihned jsem se chopila sama onoho vibrátoru a začala jsem mamce oplácet její laskání. Nejdříve okolo buchtičky a postupně hlouběji a hlouběji. Občas jsem s ním jezdila přes mamčin poštěvák a mamka pomalu začala šílet. Viděla jsem, že si tohoto laskání umí užívat a vychutnávat. Její tělo se opět prohnulo jako luk a klínem začala divoce přirážet v ústrety vibrátoru. Hlasitě sténala a házela hlavou ze strany na stranu jako v transu. Opět se z její buchty vyvalilo množství šťáv a stékalo po jejích stehnech na prostěradlo. Rukou si přidržovala sama vibrátor hluboko v sobě dokud nepřišlo uvolnění.

„Ano, jsi skutečně šikovná a budeme si takto hrát co nejčastěji. Pouze když přijede otec z montáží domů, nahradí tě on, ale to budou jenom dvě noci!“ slibovala mamka a já již teď žárlila na tátu. „Musíme si však dát pozor před Péťou, aby si ničeho nevšiml!“ pokračovala mamka vzpomínkou na mladšího brášku. „Bude to takové naše krásné tajemství!“ dodala a naposledy se se mnou pomazlila. Bylo již dost hodin, bráška se měl vrátit ze školy a museli jsme tedy naše hrátky ukončit. Věděla jsem však, že začíná něco nového a těšila se na další mazlení s mamkou a jejím pomocníkem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *