Hodná dcera II.

Od toho dne jsme s mamkou využívaly každé možnosti být spolu a čím dál tím víc jsme se zdokonalovaly v našich hrátkách. Mně to však nestačilo a hrála jsem si se sebou při každé příležitosti, kdy jsem byla sama doma. A to se mi stalo osudné.

Toho dne jsem spěchala již tradičně ze školy domů, abych využila doby, než přijde i brácha. Praštila jsem taškou do kouta a letěla do ložnice. Nedočkavě jsem si stáhla kalhotky, vyhrnula tričko a ze zásuvky vytáhla robertka, jak máma vibrátorku říkala. Vrhla jsem se do víru dráždění a hry se svým tělem a za okamžik již vychutnávala vzrušení a slast prvního orgasmu. Jen odezněl, pokračovala jsem v dráždění své buchtičky dál ve snaze vyvolat si co nejdříve další. Díky mamce jsem věděla jak nejúčinněji dráždit svojí buchtičku, abych byla co nejdříve hotová. Již jsem cítila jak se vzrušení zvyšuje a se zavřenýma očima vzrušeně očekávala další orgasmu, když se náhle ozval hlasitý smích!

„Ségra, co to děláš!“ zvolal brácha stojící v otevřených dveřích ložnice ještě se školní taškou v ruce. „Ty si strkáš něco do kundy, viď? Nevěděl jsem, že jsi lesba!“ pokračoval a zíral neomaleně na mne. Oči se mu leskly, měl je vykulené až jsem měla strach, že mu snad vypadnou. V první chvíli jsem nevěděla co mám dělat a říkat, ale pak mně napadlo, že bych ho mohla vyzkoušet. Byl sice o rok mladší, ale to mně vůbec nevadilo. Byla jsem roztoužená a chtěla jsem něco podniknout.

„Když nikomu nic neřekneš, něco ti ukážu! Pojď ke mně a svlíkni se!“ řekla jsem a on bez řečí poslechl. Během chvilky stál u postele nahý a já poprvé viděla zblízka jeho frantíka. Byl malý a celý nějak scvrklý. „Šáhni si, neboj se!“ řekla jsem užaslému bráchovi a položila si jeho ruku na svůj prs. Byl evidentně zaskočený, nevěděl co má dělat a jak se chovat. Nesměle se dotýkal kůže a prstem zavadil o bradavku. Cítila jsem jak začíná tuhnout a uchopila jsem i jeho druhou ruku a položila si jí rovněž na prsa. Nyní již směleji zkoumal jejich tvar a tvrdost, ještě trochu zaskočený. „Pojď, budeme se spolu milovat jako muž se ženou!“ vyzvala jsem ho a nedočkavě jej stáhla na sebe. Nemotorně na mně ležel, zatímco já jsem se snažila uchopit jeho frantíka a strčit si jej do buchtičky.

Ale ať jsem se snažila seč to šlo, nepovedlo se mi nacpat bratrův penis do sebe. Stále se ohýbal a uhýbal ze správného směru, až jsem vzteky málem brečela. I bráchovi vadilo, že nám to nejde, ale nevěděl taky jak na to. Tlačil svůj klín do mého seč mu síly stačily, ale marně. Hekali jsme u toho a házeli sebou, ale úplně zbytečně. Úplně jsme se rozdivočili, ale nebylo to nic platné. Moje buchtička mně úplně pálila touhou, ale já nevěděla jak jí uspokojit. „Tak dělej něco!“ křičela jsem rozhorleně na bráchu jako by za to mohl. On se skutečně snažil, ale marně. „Proboha co to tady provádíte?“ ozvalo se náhle ode dveří!

Mezi dveřmi stála máma a dívala se na nás nevěřícíma očima. „Já nic, to ségra!“ bránil se srab brácha, zatímco já začala koktat. „Chtěli jsme to zkusit jako muž a žena, ale nemůžu bráchu do sebe dostat!“ volala jsem zklamaně, vůbec si neuvědomujíc vzniklou situaci. Máma na nás koukala, jak na sobě ležíme úplně nazí a zpocení. Upokojila se když viděla, že bráchův frantík není strčený do mě. Viděla jsem jak horečně přemýšlí co říci a jak se zachovat. „Tak vy jste si to chtěli vyzkoušet? Na to máte ještě nějaký čas. Ty se seber a běž do svého pokoje,“kývla na mně, „A ty tady ještě zůstaň, s tebou jsem ještě neskončila!“ pokynula bráchovi. Zvedla jsem se naštvaně, sebrala do ruky svoje šatstvo a vyšla ze dveří. Nedovřela jsem je však a škvírou jsem pozorovala co se bude dít.

Brácha ležel na posteli celý studem bez sebe, rukou si zakrýval klín a provinile koukal na mamku očekávajíc hromobití. Ta se na něj dívala, stála u postele a povídá, „Tak ono ti to nešlo? A už jsi to vůbec někdy dělal, ty prcku?“ ptala se rudého bráchy máma. „Ne, nikdy, dnes poprvé ale začala ségra. Já jsem jí překvapil jak si něco strká mezi nohy a ona mně zavolala k sobě.“ Žaloval brácha s nadějí, že z toho vyklouzne bez trestu. Teprve teď si máma všimla vibrátoru a začala se smát. „Ona si tam strkala tohle, viď?“ vzala jej do ruky a ukázala bráchovi. Ten se na to podíval a němě kývl. „Víš co to je? To je atrapa pánského přirození. To používají ženy když nemají po ruce muže, ale to my přece máme, viď?“ dodala máma a smála se na stydlavého bráchu.

Náhle se rychle svlékla a stála před užaslým bráchou úplně nahá. „Tak ukaž jaký jsi chlap, jsi přeci chlap, ne?“ zašeptala a položila se vedle šokovaného bráchy na postel. „Tak ono vám to nešlo, ale nyní to určitě půjde, uvidíš“ pokračovala vášní přiškrceným hlasem a uchopila bráchův pyj do ruky. Začala si s ním divně hrát, přetahovat kůžičku přes žalud a jezdit po něm sevřenou dlaní a začaly se dít zázračné věci!

Bráchův pyj náhle rostl a bobtnal a během chvilky byl skoro tak velký jako ten umělý! „No podívejme se, jakého ty máš krasavce, na co potřebujeme umělýho!“ zvolala spokojeně máma a k mému úžasu se sklonila a vsála již dlouhý a velký pyj do úst. Brácha divoce zaúpěl a vzepjal se v bocích. „Ach mami, maminko, co mi to děláš!“ skučel, zatímco mamka jezdila ústy po celé délce jeho klacku a strkala si jej až málem do krku. „No přece ti ukazuji na co máš tu svojí parádu!“ odpovídala mamka a chtivě sála jeho pyj.

„Ach mami, maminko, já budu asi čůrat nebo něco…!“ vykřikl náhle brácha a jeho tělo se divoce vzepjalo. Mamka rychle vyndala jeho klacek z úst a sevřela jej do dlaně. Ještě jednou s ní přejela po bráchově tyči a v tom z ní vytryskl gejzír něčeho bílého. „Áááá, to je krásaaa!“ úpěl brácha zatímco jeho pyj sebou pravidelně škubal a při každém záškubu z něj vytryskl pramínek oné tekutiny. Mamka byla celá bílá, tváře, krk a prsy měla postříkané, ale jí to vůbec nevadilo. „Jen mně postříkej tím tvým mlíčím!“ volala chtivě a začala pečlivě bráchovi pyj olizovat. Všimla jsem si, že měla jednu ruku strčenou ve svém klíně a pilně si prsty dráždila svojí buchtičku!

Brácha již uvolněně klesl zpět na záda, ale jeho pyj byl pořád tak velký a tvrdý jako předtím. Mamka jej nepustila z ruky a pořád si s ním hrála. Druhou rukou si kapesníkem očistila znečištěná místa a pak náhle stáhla bráchu na sebe. „Tak pojď strčit toho svýho bojovníka do maminky, už se nemůžu dočkat!“ volala a sama si rukou držela bráchův pyj před svojí kundičkou.

Viděla jsem bráchovy úžasem otevřené oči, jak se poddává mámině vedení a tlačen mámou na zadku, zasouvá svůj pyj do své matky. Jeho obličej vyzařoval úžas a slast z toho nového pocitu, muselo to pro něj být něco krásného, až jsem šíleně žárlila. „Ano tak je to správné, jen ho zaraž do své matky, už jsem v sobě dlouho necítila nic tak velkého!“ skučela máma slastí.

Bráchův pyj zmizel v mamce v celé své délce, až mamka slabě vyjekla. Stačilo však, aby se trochu zavrtěla a už se to srovnalo. „Tak, to je správné. A teď ho pomalu vytahuj, ale ne úplně a pak ho zase strkej dovnitř. A tak pořád dokola!“ začala máma dirigovat bráchu a ten jí slepě poslouchal, plně v její moci. Byl z toho sám v šoku, z ničeho nic souloží se svojí mámou, strká do ní svůj penis a leží na jejích prsech! Mamka sama uchopila bráchovy ruce a položila si je na své prsy. „Jen se nestyď a hraj si s nimi, pořádně je mačkej a zkoumej, mám to ráda!“ šeptala mu, zatímco jej svým klínem dirigovala v pohybu nahoru a dolů. Brácha se z počátku opatrně dotýkal máminých melounů jako by tomu nevěřil, že smí, ale postupně se osměloval víc a víc.

Dívala jsem se pootevřenými dveřmi jak brácha souloží s matkou a hraje si s jejími ňadry. Silně mně to vzrušovalo a mimovolně jsem si začala jezdit rukou po své dychtivé buchtičce. Brácha se snažil seč mohl, ale matce se to asi nějak nezdálo, protože náhle řekla, že se vystřídají.

Odstrčila bráchu ze sebe, položila ho na záda a sama se napíchla na jeho trčící kolík. Brácha koukal jako u vytržení, máminy prsy se houpaly před jeho očima a tak je již osmělen pevně sevřel do dlaní, zatímco mamka poskakovala na jeho pyji nahoru a dolů. Náhle začala tak divně dýchat a sténat, její pohyby se zrychlily až poskakovala jako šílená. Oči měla zavřené a vyrážela ze sebe divoké steny, jako v transu. Trvalo to několik nekonečných minut, než se konečně zklidnila a přišla opět k sobě.

To však začal sténat brácha. „Ach maminko, už zas budu asi stříkat!“ začal volat a snažil se uvolnit z matčina sevření. Mamka jej však pevně držela pod sebou a zrychlila svoje pohyby na něm. „Ano, jen se vystříkej do své maminky, strašně po tom toužím cítit mužské semeno, jak naráží na dno mé kundičky!“ křičela máma a ještě rychlila svoje pohyby. Náhle brácha divoce vykřikl a vzepjal se vysoko svým klínem proti mamce. Pohyboval s ním nahoru a dolů, jak z jeho pyje vystřikovaly gejzíry horkého semene. Mamka rovněž křičela slastí a se zavřenýma očima ždímala bráchův pyj svojí pochvou, zatímco brácha byl zakousnutý do jednoho z jejích velkých prsů jako v křeči.

Konečně se začali pomalu zklidňovat, pouze na matčině prsu zůstaly červené otisky bratrových zubů jako upomínka na jeho první výstřik do maminky. Mamka se chystala z bráchy slézt, ale on ji pevně chytil za boky „Ještě jednou, maminko, prosím tě!“ škemral a sám vrážel pyj vzhůru do matčiny pochvy.

Mamka byla evidentně zaskočena bráchovou potencí. „Ty nemáš ještě dost?“ ptala se zbytečně, protože bráchův pohybující se pyj v její pochvě jí odpovídal sám. Mamka se začala smát a škádlivě slezla z bráchy dolů, nedbajíc jeho protestů. Vstala z postele jako by mu chtěla utéci. Brácha divoce vyskočil, zezadu mamku objal a přitiskl se k ní, s pyjem mezi jejími stehny. Mamka musela cítit jeho tvrdost a horkost, protože se náhle zjihle ohnula a rukama se opřela o noční stolek. Brácha začal jezdit pyjem mezi jejími stehny přes máminu buchtičku a ta začala cítit opět touhu mít jej v sobě.

Pokrčila mírně nohy, vztáhla ruku dozadu za sebe a přisadila si bráchův nedočkavý pyj na ústí své pochvy. Brácha prudce zajel až na její dno, až sebou mamka divoce škubla a vykřikla bolestí. Brácha však na nic nedbal jak byl rozdivočelý a začal v mámině pochvě jezdit sem a tam jako šílený. Rukama se chopil jejích velkých volně visících prsů a přirážel k mámině zadku jako o závod. Jeho prudkost a touha vzrušila opět i mamku a ta mu začala svým klínem odpovídat a povzbuzovat jej.

Divoce na sebe naráželi v touze, co nejdříve dojít k ukojení své vášně a společně se tak blížili k vyvrcholení. „Užžž budu!“ opět varoval sténající brácha a mamka mu odpovídala stejně vzrušeným voláním a pobízením. Jeho vzrušení se přeneslo i na ní, už dlouho nebyla tak divoce vzrušená, a již dlouho jí nikdo tak divoce nešukal. Cítila jak se blíží i její orgasmus a její pochva se začala stahovat milostnou křečí ve stejném okamžiku, co z pyje jejího syna vytryskl první gejzír semene a dopadl prudce na dno její pochvy. Klesla na postel, zatímco brácha divoce vrážel svůj škubající pyj do její již bolavé pochvy a dokončoval svoje třetí číslo s matkou.

To bylo hodně i na mně, moje ruka byla vražená hluboko v mojí pochvě a zalévaná proudem šťáv. Myslela jsem, že snad upadnu, nohy mi podklesávaly vzrušením a po stehnech my stékaly pramínky mých šťáv. V ložnici již brácha konečně klesl znaveně vedle uondané ale mimořádně spokojené mamky, která jej chválila za podaný výkon. I já jsem přicházela pomalu k sobě a pro-tože to vypadalo, že v ložnici již nic nebude, potichu jsem odešla do svého pokoje…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *