Hodná dcera V.

Podívaná na naše lesbické milování tátu i bráchu vzrušila jako kouzelným proutkem a jejich pyje opět stály jako stožáry. „Chci vás oba najednou!“ zvolala náhle mamka, vzrušená z této možnosti. Brácha i já jsme se zarazili, o tom jsme nic nevěděli, ale táta hned věděl o čem je řeč. „Ano, vrazíme svoje ptáky do tebe oba najednou!“ zvolal a hned se k tomu začal chystat. Otočil mamku opět na břicho a začal jí dráždit svými prsty. Po chvilce do její široce rozevřené a rozdrážděné pochvy zasunul svůj penis, vjel do ní úplně hladce až na doraz. Párkrát s ním projel sem a tam a přitom nasliněnými prsty začal hladit malinký otvůrek nad matčinou pochvou!

Zírali jsme, jak otec pomalu tlačí prst matce do análku až se kroutila pod tím tlakem. Náhle něco povolilo a prst zmizel skoro celý. Otec s ním začal pomalu kroužit a přidávat k němu druhý prst. Postupně do matčina zadečku vtlačil tři prsty a šukal s nimi mamku, až sténala slastí. „Už to bude dobrý!“ náhle řekl otec, vytáhl svůj penis matce z pochvy a prsty ze zadečku. Lehl si vedle mamky na postel tak, že nohy měl spuštěné na zem.

Mamka se zvedla, přešla nad něj a začala si sedat na jeho klín. Přitom si přidržovala rukou jeho penis tak, že se na něj pomalu nabodávala až dosedla a penis v ní úplně zmizel. Malinko se zavrtěla a řekla vzrušeným hlasem: „Tak pojď, ty můj broučku!“ a rukou si přitáhla bráchu za sebe.

Ten stále ještě nechápal co se po něm chce, zatímco mně to již docházelo. „Musíš ho strčit mámě do zadku, vidíš, jak ho má vytažený po mých prstech?“ dirigoval bráchu táta, až ten pochopil, co se po něm vlastně chce. „To ho mám strčit mamce do zadku?“ ptal se překvapeně, ale mamka jej sama přitáhla za sebe, uchopila jeho penis a přiložila si jej k velkému otvoru svého análu. Brácha začal nejistě tlačit svůj penis dovnitř a posléze něco povolilo a on náhle lehce zajel skoro až na doraz do matčiných střev. Mamka se prohnula jako luk a vyjekla, až se brácha lekl a přestal.

„To nic není, jen mně šukej!“ zvolala mamka a brácha jí začal v zadku jezdit jako by byl v její škebličce! Muselo se mu to asi líbit, protože jeho oči zářily spokojeností a slastí. Táta chvilku počkal a potom začal i on mamku šukat snažíc se držet rytmus s bráchou.

Ze začátku s tím měli problémy, párkrát jeden z nich vyklouzl a vracel se zpět, ale nakonec se sjednotili a společně šukali mamku do jejích obou otvorů. Byla přece jenom rozdělaná z našeho lesbického milování i z toho, že jí současně šukali její manžel i syn. Netrvalo dlouho a začala divoce křičet a svíjet se slastí, zatímco oba její milenci šukali jako o život. Téměř současně s mamkou začal křičet brácha, protože anální trubice je mnohem těsnější než pochva.

Zatímco maminčin orgasmus pomalu dozníval, začal sebou škubat penis jejího syna a ona cítila, jak do jejího análu vstřikuje gejzíry svého semene. Bylo ho tolik, že vytékalo okolo jeho škubajícího se pyje ven a po matčině zadku kapalo na postel. Pak sebou jeho penis škubl naposledy a brácha zcela vysílený klesl vedle mamky na postel.

I ona sklouzla znaveně z otcova kolíku nic nedbaje na jeho protesty, že ještě není hotov! „Vždyť máš volnou svojí dceru, tak jí konečně zbav jejího panenství. Jsi přeci její otec a kdo jiný by to měl udělat než ty!“ řekla náhle k mému překvapení mamka a to zaskočilo i tátu.

Zůstala jsem šokovaná ležet, svojí ruku zasunutou ve vydrážděné pochvě a dívala se na tátu, co bude dělat. Ten se na mně náhle tak nějak divně podíval a řekl, „Máš pravdu, proč vlastně ne!“ a přitiskl se ke mně. Ucítila jsem na svém břiše jeho tvrdý horký pyj a divoká žádost projela celým mým tělem. Náhle jsem zatoužila, aby do mě vrazil ten nebezpečně vypadající nástroj a sama jsem nedočkavě široce roztáhla nohy.

Jeho ústa zatím objevovaly moje prsy a zkoumaly jejich bradavky. Ucítila jsem jak jsou tvrdé a citlivé. Kmital svým jazykem po jedné a pak po druhé bradavce a já začala téci vzrušením. Současně jsem cítila špičku jeho mohutného žaludu jak jezdí v ústí mé pochvičky sem a tam a přivádí mně k úplnému šílenství. „Vraž ho již do mě, prosím, už to nemůžu vydržet!“ přímo jsem skučela nedočkavostí, zatímco ke mně přilehla mamka a začala mně i ona laskat, líbat a hladit. Její prsty uchopily otcův penis a jezdily s ním po mé mušličce až jsem myslela, že zešílím. Cítila jsem jak se mi roztahuje nedočkavostí a samovolně jsem se vypínala v ústrety jeho penisu.

„Nespěchej tolik holčičko, o nic nepřijdeš!“ uklidňovala mně mamka, zatímco otcův zrychlený dech mluvil i o jeho stoupajícím vzrušení. Náhle jsem cítila, jak začíná tlačit špičku svého pyje dovnitř mé mušličky. Ta se začala roztahovat a napínat pod tlakem toho cizího velkého předmětu, co se tak vytrvale tlačil do ní. „Neboj se maličká, trochu to zabolí, ale hned potom se ocitneš v ráji!“ šeptal vzrušením přiškrceným hlasem otec, zatímco matčina ruka dráždila mého poštěváčka.

Cítila jsem jak se cosi mohutného a neodbytného tlačí do mého břicha a začíná tlačit na pružnou překážku v mých útrobách. Tlak sílil až k nevydržení, když v tom něco ve mně povolilo doprovázeno bolestí a otcův penis zajel do mě, až jsem málem bolestí omdlela. Divoce jsem vykřikla a vzepjala se vysoko proti otcovu tělu, zatímco mamka mně chlácholivě hladila po tvářích a nakonec pevným polibkem zavřela moje křičící ústa.

Začala jsem sebou divoce házet ve snaze zbavit se onoho ohromného bolestivého tlaku ve svých útrobách, ale otec i matka mně pevně svírali, že jsem neměla šanci. Cítila jsem jak se otcův mučící nástroj začíná ve mně pohybovat, přejíždí přes bolestivá místa sem a tam, nedbaje na mé výkřiky a pláč. K mému úžasu však začala bolest ustupovat a pomalu jí nahrazovalo vzrušení a slast! Pohyb otcova penisu mně nesmírně dráždil a vzrušoval, byl to úplně nový a dosud neznámý pocit a já toužila, aby se ve mně takto pohyboval věčně. Cítila jsem na sobě čtyři ruce a dvě ústa, celé mé tělo bylo současně hlazeno, laskáno a líbáno, že jsem se cítila jako v ráji.

„Ne abys do holky vystříkl!“ ozval se náhle matčin hlas vracející mně opět na zem. Všimla si totiž, jak se otcův dech zrychluje a tušila, že se asi blíží jeho vrchol. Jenomže to se již blížil ke mně! Bylo to něco úžasného, netušila jsem, že má otec pravdu a já jsem si skutečně připadala jako v ráji. Ani jsem neslyšela sama sebe jak sténám a křičím slastí, zatímco jsem se svíjela v křeči orgasmu. Připadala jsem si jako v krásném snu z kterého jsem se pomalu probouzela jak můj orgasmus odezníval. A byl nejvyšší čas.

Otcovy ruce se divoce zaryly do mých zad, jak se začal blížil jeho výstřik. Mamka však ostražitě sledovala otcovo chování a bleskově vytáhla jeho vzrušenou krví naběhlý mokrem mých štáv se lesknoucí pyj s tmavě rudým žaludem na konci z mé zklidňující se mušličky. Vydechla jsem zklamáním, ale nikdo si toho nevšímal. Otec si klel nad mamku, která sevřela jeho pyj mezi své prsy a já z úžasem pozorovala, jak otec divoce jezdí sem a tam v této divné pochvě, až najednou z jeho pyje vytryskl gejzír bílého semene a zkropil matčin obličej, bradu a hruď. Táta divoce sténal a jako šílený jezdil v sevření matčiných prsů,ždímajíc tak ze svého penisu další mohutné proudy svého semene. Nakonec penis vrazil do matčiných otevřených úst a ta jej pečlivě vysála do poslední kapky.

Užasle jsem zírala společně s bráchou na to divadlo a toužila si počínat podobně. Pochopila jsem, proč se mužům líbí velká prsa a jaké se s nimi dají dělat věci. Mimoděk jsem se podívala po svých a zálibně si uvědomila, že nemají daleko do matčiných. Všimla jsem si přitom,že podobný pohled vyslal i brácha a že ho určitě napadlo něco podobného. Na nic nečekal, beze slova nade mne přiklel a strčil mi svůj penis před ústa. Vzala jsem jeho povadlý penis do úst a začala jej lízat a kouřit tak, jak jsem viděla u matky. Během chvilky byl velký a tvrdý, připraven k boji. Brácha okamžitě změnil polohu a klekl si nad moji hruď jako otec předtím nad mamku.

Jeho horký a tvrdý penis se ocitl ve žlábku mezi mými prsy a já je svými dlaněmi sevřela jako mamka. Uvěznila jsem tak bráchův penis mezi nimi a on v tomto sametovém vězení začal jezdit sem a tam. Nejdříve pomalu, později rychleji a jak se blížil jeho orgasmus, svoje pohyby ještě zrychloval. Nakonec mně šukal mezi prsy jako blázen až konečně i z jeho pyje vytryskl proud bílého teplého semeno a padl částečně do mých úst, na tvář i do vlasů. Poznala jsem tak chuť mužského semene a hned jsem věděla, že ho budu mít ráda.

Nadzvedla jsem hlavu a sama jsem vsála cukající se bratrův penis. Bylo to nádherné, cítila jsem jak při každém škubnutí vystříkne pramínek bílé pochoutky a já jej vysávala jako vývěva. Brácha divoce sténal mučen mými ústy, ale ani ho nenapadlo, že by penis z mých úst vytáhl. Právě naopak, snažil se s ním jezdit v mých ústech a šukat jako v pochvě, dokud z něj nevystříkla poslední kapka a on vysíleně neklesl na postel vedle mne.

Leželi jsem všichni vedle sebe a odpočívali po předchozím milování. Cítila jsem se dost unavená, ale vrcholně spokojená. Konečně jsem se zbavila toho proklatého panenství a naučila se další způsoby milování. Nakonec jsem obdržela pochvalu od mamky i táty za to, jak jsem oba dva rodiče i bráchu dokázala uspokojit a jaká jsem to hodná dcera a sestra. Správně jsme všichni tušili, že nastal čas radosti a milostných hrátek a těšili se společně na ně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *