Horká noc I.

Toho léta byla velká vedra. Marie se mrzutě převalovala na posteli, pokrývku shrnutou na stranu, noční košili vyhrnutou až na stehna. Hlavou se jí honily divoké myšlenky. Nesnesitelné vedro jí nedovolilo usnout a její smysly byly napjaté k prasknutí. Podobná nespavost jí pronásledovala již delší dobu, tušila co je její příčinou.

Byly to již dva roky, co pochovala svého muže a za celou tu dobu si nenašla čas či odvahu na novou známost. Smála se poznámkám svých sousedek a známých, uhýbala očima před zvídavými pohledy mužů. Dlouho jí trvalo, než se ze smrti muže vzpamatovala, ale čas běžel a tělo si žádalo své. Již několik měsíců trpěla nespavostí, hlavou se jí honily různé vzpomínky a její tělo se čím dál víc třáslo touhou. Touhou opět ucítit na sobě mužské ruce, cítit jak hnětou její plné prsy a hladí jí nedočkavé pohlaví v jejím klíně.

Aniž si toho byla vědoma, její ruka sjela mezi stehna a začala hladit toužící pohlaví. Nejdříve jenom tak okolo pysků, pomalu se rozevírajících a poté pak přes ně, až začaly mokvat vzrušením. Její druhá ruka vklouzla pod ramínko košile a našla knoflíček bradavky. Přejela přes něj jemně bříškem prstu a tiše vzdychla touhou. Sevřela svůj prs do dlaně a představovala si, že je to mužská ruka, co jej drtí a laská, potěžkává a hraje si spravedlivě s oběma. Ruka v klíně zrychlila svoje pohyby, objevila vystupující hrášek klitorisu a jemně jej svírala mezi prsty. Její mysl již byla plná touhy a chtíče, přestávala vědět o světě a cítila jen stoupající napětí ve svém pohlaví. Se skousnutými rty se bránila hlasitému sténání aby neprobudila svého vnuka, oddychujícího na gauči pod oknem.

Všechny její nervy byly napjaté k prasknutí, její tělo se vypnulo jako luk a z úst jí unikaly tiché steny. Ataky slasti zaplavily její mysl, proměnila se v jedno velké pohlaví a nechala se unášet na vlnách orgasmu, spalující její tělo. Jenom pomalu se její vědomí vracelo do reálného světa, dech se zklidňoval a tělo se uvolňovalo. Cítila jak jsou její stehna mokrá jejími šťávami a tak tiše vstala a po špičkách odešla do koupelny. Proud vlažné očistné vody konečně splavil veškeré napětí a Marie se stejně tiše vracela zpět do pokoje. Měsíční světlo ozařovalo pokoj a ona uviděla svého vnuka, ležícího odkrytý na zádech a přerývavě oddechující. Jeho tělo sebou neklidně škubalo jako by se mu něco zdálo.

Přistoupila po špičkách blíž, aby ho přikryla a pozorovala jeho tělo. Byl to hezký hoch, na svůj věk velký a silný, v mnohém jí připomínal jejího muže. Už už brala přikrývku zkopanou na zem, když najednou uviděla, jak Petrovi, jak se její vnuk jmenoval, vyčnívá z pyžama ztopořený penis. Fascinovaně koukala na ten mužský klenot, nikdy si dosud neuvědomila, jak je její vnuk již veliký a teprve nyní viděla, že i vyspělý.

Ztuhla skloněná nad ležícím Petrem, přikrývku v ruce a fascinovaně hleděla na jeho mužství. Petr sebou neklidně cukal a náhle začal slabě sténat . Marie viděla jak sebou vnukův penis lehce škube, zatímco jeho tělo se marně vzpíná v touze po uspokojení. Dívala se a její mysl bojovala sama se sebou. Viděla před sebou muže, jehož penis hladově prosí o slitování a cítila neskutečnou touhu opět cítit tento nástroj slasti v sobě. Její hladové ženství se opět probouzelo, nedostatečně ukojeno předchozím laskáním a bojovalo s rozumem nerovný boj. Náhle jí přikrývka vyklouzla z ruky a ona se jako ve snu sklonila nad prosící penis.

Chvějící se dlaní jemně obepnula tuhý kmen vnukova penisu a ucítila jak v něm pulzuje vzrušená krev. Už nemohla bojovat, její vlastní mysl jí zradila a její ruka začala jemně jezdit po vnukově penisu nahoru a dolů tím primitivním způsobem uspokojování mužského pohlaví. Pozorovala jeho veliký lesklý žalud, objevující se a opět mizící v její dlani, cítila jak její ruka vlhne vnukovou vlhkostí a jak tepe jeho srdce divokým tempem až v penisu.

Soustředěně pozorovala svojí ruku laskající vnukův penis a již cítila, jak sebou začíná nepatrně cukat. Usmála se povědomě, ještě nezapomněla tyto signály upozorňující, že se blíží ten nejkrásnější okamžik každého muže. Zbožňovala ty chvíle, když cítila muže ve své ruce či ústech, jak se jí zcela odevzdal a čeká, až ho vynese na vrchol slasti. V tom okamžiku se jako každá žena cítila absolutním vládcem nad mužem, který se jí úplně odevzdal do její moci a toužebně očekává slast z jejích rukou.

Ano, už se Petrovo tělo pomalu vzpíná, Marie horečně pracuje svojí dlaní a fascinovaně pozoruje špičku žaludu. Sama se nemůže dočkat až uvidí první výstřik bílého horkého semene, cítí ho ještě předtím pod prsty svírající dřík penisu jak se žene jako sopečná láva ven, aby s ohromnou úlevnou slastí opustilo rozpálené tělo a uvolnilo tak místo další dávce.

Nepatrný pohyb Petrovy hlavy přivolal její pohled a setkala se s jeho otevřenýma očima, hledícíma na ní s nedočkavostí a prosbou v očích. „Chceš?“ zašeptala zbytečnou otázku a spíš cítila než viděla, jak přikývl hlavou. V tom okamžiku však sebou divoce cukl a z jeho penisu vytryskl první gejzír bílé lávy. Z úst mu uniklo hlasité zasténání a jeho klín se zvedl naproti její ruce. V tom již vytryskl další gejzír a vzápětí další.

Marie ucítila jak jí na rozpálené čelo dopadl pramínek vnukova semene a vzápětí další přímo na tvář a ústa. Hladově vystrčila jazyk a olízla tu vzácnou tekutinu, tak nádherně chutnající mužstvím. Neudržela se a sklonila hlavu, až mohla vsát vnukův cukající a plivající penis do úst. Zdálo se, že erupce semene nikdy neskončí, Marie divoce vysávala mladické semeno a vůbec nevnímala, jak jí vnukovy ruce začaly jezdit po těle.

I Petr nemohl dlouho usnout. Převaloval se ze strany na stranu a v jeho hlavě se stále dokola promítaly obrázky z dnešního odpoledne. Před očima viděl neustále nahé tělo jeho babičky, kterou nečekaně překvapil při koupání u jezírka. Nevěděla, že přichází a labužnicky vystavovala svoje nahé tělo slunečním paprskům. Petr jí tajně pozoroval schován za vzrostlým keřem a nemohl se nabažit pohledu na její nahé tělo. Už viděl nahé děvče, nějakou tu zkušenost měl již za sebou, ale tohle byla zralá žena a ještě k tomu krásná.

Nikdy by jí nehádal oněch 56 let, její souměrná postava udržovaná neustálým pohybem vypadala o hodně mladší a největší okrasou byly plné prsy, sice trochu povislé, ale přesně tak aby dráždily a lákaly svojí tíhou a velikostí. Byl u babičky na prázdninách již druhý týden, ale poprvé jí viděl takto svlečenou. Nakonec se tiše vzdálil a svůj příchod opakoval s hlučným voláním. Tím dal babičce čas, aby se oblékla aniž tušila, že jí předtím pozoroval.

Nebylo divu, že se mu když usnul zdál erotický sen. Nebylo to poprvé, byl mladý, již několik měsíců neměl žádné děvče a jeho hormony se hlásily. A babička se v jeho snech objevovala téměř denně, vždyť to byla jediná žena v širokém okolí lesní samoty. Myslel na ní téměř pořád, jeho fantazie si neustále vybavovala možné i nemožné záminky k milování. Byl s babičkou celé dny, pozoroval jí při všech možných příležitostech, ale až dnes jí mohl vidět nahou. Téměř každou noc se mu o ní zdálo a každé ráno se probouzel s penisem ztvrdlým vzrušením a mokrou skvrnou na kalhotech.

Tentokrát se však sen vyvíjel jinak. Viděl ve snu, jak se s babičkou mazlí a ona nakonec začne laskat jeho penis. To laskání však bylo úplně jiné než v předchozích snech, příliš skutečné a krásné. Cítil jak si hraje s jeho penisem a jak pod její rukou tuhne a bobtná. Její laskání jej začalo přivádět k šílenství. Takto to ještě nikdy nebylo, cítil ruku babiččinu na své penisu, jak si s ním hraje, dráždí jej v sevřené dlani či jemnými pohyby kroužkem z prstů. Ne, to přece nemůže být sen, je to příliš skutečné zasténal Petr a otevřel oči.

V měsíčním světle uviděl siluetu babičky sklánějící se nad ním. Světlem její noční košile zprůhledněla a on jasně viděl obrysy jejího těla, těžkých prsů visících na dosah jeho ruky a lehce se pohupujících v rytmu její ruky, laskající touhou bolavý penis. V tom na něj babička pohlédla a uviděla jeho otevřené oči. Otevřela tiše ústa a on více tušil než slyšel její otázku, na kterou nemohl odpovědět jinak než kývnutím hlavy.

Cítil, že již není jiné cesty, obrovský tlak vyvolaný babiččiným drážděním chtěl z jeho těla ven a už to nešlo zastavit. Vzápětí se jeho tělo vzepjalo a on cítil jak se z jeho penisu žene semeno ven. Zasténal a svým klínem vycházel vstříc babiččině ruce. Bylo to neskutečně krásné a on jenom zatínal rty do prostěradla, zatímco jeho penis se škubáním vystřikoval gejzíry horkého semene.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *