Lotar II.

Uplynulo několik dalších dní, v nichž jsem se nemohl nabažit honění svého penisu. Skoro každou přestávku jsem trávili v kabince záchodu a zkrápěli její dveře svým semenem. Již nebylo tak bleďoučké a řídké jako poprvé, mělo krásnou bílou barvu a tu správnou hustotu. Každý večer jsem místo modlitby vyhonil svojí dávku semene a pak krásně usnul. Obrázky od Lotara mě již začaly vzrušovat a já zjistil, že když si je prohlížím, případně čtu jím donesené povídky, tvrdne mi penis stejně jako bych jej zpracovával ruku. Se závistí jsem poslouchal Lotarovo vyprávění o milování se svojí matkou a přemýšlel, nakolik je to pravda či nakolik si vymýšlí.

Začal jsem se doma pozorněji dívat po rodičích, hlavně po matce a v duchu jí porovnával se ženami na obrázcích. Byla sice na rozdíl od nich oblečená, ale i tak jsem usoudil, že by nedopadla nejhůř. Nevím jestli si všimla mých zkoumavých pohledů, ale v každém případě se začala ke mně chovat trošku jinak. Neuměl jsem to určit, ale cítil jsem určité napětí mezi námi. Stejně kritickým pohledem jsem zkoumal i mojí starší sestru a zjistil, že je z ní vlastně docela pěkná holka. Ještě před pár dny by mě něco podobného ani nenapadlo.

„Hele, nech už toho vytahování!“ okřikl sem už Lotara, když opět spustil svoje historky s mámou. „Tak ty mě nevěříš, copak jsem ti někdy kecal? Dokonce si mě bere sebou na večírky k sousedům a tam se teprve dějou věci. Jenomže o tom nesmím mluvit, aby z toho nebyl průser!“ oponoval rozhořčený Lotar rudý vzteky, že mu nevěřím. „Tak abys věděl, zítra půjdeš k nám a uvidíš!“ rozhodl najednou a já mu musel slíbit, že skutečně půjdu ze školy k němu domů. Pro všechny případy jsem doma nahlásil, že máme mimořádný doučovací kroužek z matiky a , že se může protáhnout.

Druhý den, hned po příchodu do třídy , připomněl Lotar svoje včerejší pozvání. „Máma nás čeká, nemáme se nikde loudat, večer máma návštěvu!“ prohlásil a tak jsme šli ze školy k nim. Bydlel na kraji vilové čtvrti, docela pěkná vilka v zahradě, za ní probleskovala hladina bazénu. Jeho máma seděla v obýváku v přízemí vily a četla si nějaký časopis či co. Teprve později jsem poznal, že to je podobný časopis co nosí Lotar do školy, plný nahotinek a sprostých obrázků.Slušně jsem pozdravil, paní se zvedla a šla mně přivítat. Na sobě měla lehounký župánek který více odhaloval než skrýval její tělo. Byla vysoká, urostlá a taková plná. Co mně na první pohled upoutalo byla její velká prsa.Vypadaly jako dva velké pytle. Při chůzi se pohupovaly takovým vzrušujícím způsobem, že to lákalo vztáhnout na ně ruku a trochu je podepřít.

„Tak tě vítám, jsem ráda, že poznávám Lotarova kamaráda. Chtěla jsem ti už dávno poděkovat za to, jak mu ve škole pomáháš!“ řekla hlasem podbarveným alkoholem. „Ale ty jsi hezký chlapeček!“ dodala a pohladila mně žertovně po tváři. Její župánek se přitom rozevíral a já nemohl spustit oči z toho, co jsem viděl.

„Líbí se ti máminy kozy, viď?“ zaskočil mně přímou otázkou Lotar, který si rovněž všiml mého pohledu. Zčervenal jsem až jsem cítil jak mě pálí uši. „Ale Lotíku, jak to mluvíš o své matce!“ napomenula naoko vážně Lotara jeho matka. „Podívej se, jak se tvůj kamarád červená! Že on ještě neviděl ženské tělo takhle zblízka!“ dodala, roztáhla župan a žertovně se přede mnou otočila dokolečka, abych si mohl prohlédnout její postavu. Bylo skutečně nádherné a čišelo z něj nějaké živočišné napětí. „Tak co, líbím se ti, maličký?“ smála se mým rozpakům a červeným tvářím. „Sáhni si, neboj se, já tě neukousnu!“ nastavila mi jeden svůj veliký těžký prs, visící svojí vahou a když jsem se ostýchal, sama vzala mojí ruku a položila jí na něj.

Až se mi zatajil dech! Ucítil jsem pod rukou hebký dotyk plného ženského prsu, které jsem znal jenom z obrázků. Lehce jsem po něm přejížděl bříškem prstu jako bych nevěřil, že je skutečný. Odvážil jsem se dotknout i rudé bradavky v tmavém dvorci a cítil jsem, jak se mně zmocňuje divné vzrušení. „Neboj se, jen ho sevři do ruky!“ pobídla mně Lotarova matka usmívajíce se mým rozpakům. Lotar se na nás se smíchem díval a sedl si do křesla před námi. Se stále větší zvědavostí jsem opatrně sevřel velký prs do dlaně, vlastně jenom jeho část která se mi do dlaně vešla. Byl to nádherný pocit, měl, jsem ruku plnou pružného pevného masa a cítil jsem již známý tlak v kalhotech.

„No tak, přidej, jen je pořádně uchop a mačkej, neboj se, můžeš si s nimi hrát jak se ti bude líbit!“ pobízela mně Lotarova matka, uchopila i mojí druhou ruku a položila si jí na druhý prs. Měl jsem obě ruce plné, hnětl a laskal jsem tu nádheru a čím dál tím víc se vzrušoval. Lotar seděl naproti nám v křesle a bavil se pohledem na kamaráda, který ohmatával jeho téměř nahou mat-ku. Ta náhle vztáhla obě ruce a přitáhla si mojí hlavu. Ocitl jsem se v zajetí té nádhery, cítil dráždivou vůni jejího těla a o tvář se mi třela jedna z bradavek. Paní pohnula prsem a bradavka se ocitla přímo na mých ústech. Stačilo jenom je pootevřít a vklouzla dovnitř. Jazykem jsem jí začal lízat a poté i sát, to už mi však penis stál jako tyč a cítil jsem jak vlhnu.

Jako kdyby to Lotarova matka předvídala, náhle se její ruka dotkla boule na kalhotech a přejela po ní. „Ale copak to tady máme, snad se chlapečkovi něco nestalo!“ zvolala žertovně a šikovnými prsty mi začala sama rozepínat kalhoty. Náhle jsem před ní stál jenom v trenýrkách a z jedné nohavičky trčel mokrý žalud mého penisu. Její ruce stáhly i trenýrky a penis vystřelil vzhůru a udeřil do jejího stehna. Vzdychl jsem vzrušením a rostoucím napětím, aniž jsem přerušil svoje laskání krásných prsů. Svíral jsem vždy prs oběma rukama a současně třel tvrdnoucí bradavku svými rty. Bylo to úžasně, nádherné a nesmírně vzrušující! V tom jsem ucítil jak se ruka Lotarovi matky lehce sevřela okolo penisu a držela jej chvíli sevřený, až mi v něm začalo napětím cukat. Povolila sevření a začala jej lehce honit, ale o moc dráždivěji než jsem si to dělal já.

To jsem již nevydržel a tiše zasténal. Její ruka byla čím dál neodbytnější a zkušeně honila můj penis až jsem začínal ztrácet koncentraci. V mém vědomí rostlo a burácelo vzrušení a slast z jejího laskání až mně opouštěla síla. Začal jsem před paní couvat až jsem narazil na gauč za mnou a spadl na něj. Lotarova máma vůbec nepovolila sevření penisu a cílevědomě mně dráždila víc a víc. Muselo jí asi líbit vidět vzrušeného mladíčka svíjejícího se pod dotykem její ruky a aby toho nebylo dost, sklonila náhle hlavu a sevřela mučený penis do úst. Bylo to úžasné, měl jsem pocit, že se vznáším, kroužek jejích rtů lehounce laskal penis po celé jeho délce a já vždy zasténal když přejížděl přes přechod žaludu v šourek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *