Lotar VII.

Když jsem se druhý den probudil, byl jsem v posteli sám, máma již odešla do práce. Byl pátek, Lotar do školy nepřišel a když jsem přišel ze školy domů, byl již doma táta, který se vrátil ze služební cesty a tak k dalšímu rozhovoru s mamkou nedošlo. Měl jsem docela nabitý víkend a tak utekl jako voda. Jenom se mi zdálo, že si máma táty moc neužila, pořád někde byl a na mámu kašlal.

V pondělí se Lotar objevil ve škole s omluvenkou na nevolnost. „Ty vole, tys neměl odcházet domů, měl jsi u nás ještě zůstat. Na návštěvu přišel jeden starší kořen se svojí mladou milenkou a já musel asistovat mámě sám! Kdybys viděl, co jsme všechno museli dělat abychom tu jeho kurvičku uspokojili! Musel jsem jí lízat kundu, zatímco mně ten její dědek šukal do zadku, protože nic jinýho nebyl pomalu schopen a máma si musela do svý kundy rvát násadu na koště a podobný hovadiny. Nakonec tu mladou děvku nejvíc uspokojilo, když se mohla dívat jak s mámou spolu šukáme, ale vystříkat jsem se musel tý děvce do pusy a přitom už mě zase ten její dědula šukal do prdele!“ chrlil ze sebe Lotar a já mu již jeho historky věřil. Přesvědčilo mně to odpoledne s jeho mámou, pochopil jsem, že jeho máma je něco jak kurva a do toho svýho kšeftu zatáhla už i svýho syna.

Nechal jsem ho vykecat a pak jsem mu sám začal vyprávět jaké to odpoledne mělo pokračování doma. Koukal na mně s otevřenou hubou, když jsem mu vyprávěl jak jsme se nakonec milovali s maminkou. „No nekecej, ty ale děláš pokroky! Ještě před tím jsi nevěděl pomalu na co toho svýho ptáka máš a nakonec ošukáš mojí mámu a k tomu i svou! A hele, nedala by si tvoje máma říct i se mnou, nebo s náma oběma? Já jsem tě taky nechal a dohodl jsem to s ní!“ šokoval mně upřímnou otázkou.

Musel jsem mu podrobně vyprávět jaká moje mamka je, jaké má prsa a podobně. Vůbec se neurazil, když jsem mu řekl, že má prsa hezčí než jeho máma. „Já vím, moje máma má strašně velký kozy a umí s nima spoustu věcí co platí na chlapy, ale už to jsou přece jen pytle mouky a ne pevný kozy. Ale když jí mezi ně jebu, je to stejně nádhera a navíc se to líbí i jí!“ dodal na omluvu. Nakonec jsme se dohodli, že za mnou přijde dnes odpoledne a dohodneme se jak to narafičit.

Když jsem přišel domů, stála máma před zrcadlem ve kterém se prohlížela a byla nějaká smutná. Ani si nevšimla, že jsem doma. Stál jsem mezi dveřmi a pozoroval jí jak se před zrcadlem točí a kroutí, nakonec si stoupla k zrcadlu bokem a vypnula se na špičky. Pozorovala se jak z profilu vypadá její hruď a přitom vzala svoje prsy do dlaní a začala si je hladit. Všiml jsem si, že neměla podprsenku a přes látku halenky jí jasně vyčnívaly tvrdnoucí bradavky. To jsem již neodolal, tiše přistoupil za ní a než si mě všimla, přitiskl jsem pevně k ní a objal jí zezadu tak, že jsem její prsy pevně sevřel do dlaní.

„Co to děláš?“ lekla se hrozně když poznala, že jsem to já. „Hladím tě, protože se mi moc líbíš!“ odpověděl jsem po pravdě a jemně třel její vystupující bradavky mezi svými prsty. „Vidíš a já se právě ptám, proč se nelíbím tvýmu otcovi, že se mně vůbec nedotkl!“ odpověděla, zatímco já jsem pokračoval ve hře s jejími bradavkami, rychle tvrdnoucími pod mými prsty. „Co to děláš!“ zeptala se znova, „Víš co jsem ti říkala, to se již nesmí opakovat!“ dodala, ale nechala přitom moje ruce na svém těle.

Jezdil jsem dlaněmi přes hroty jejích prsů a všiml si, jak přivřela oči a lehce vzdychla touhou. Na nic jsem již nečekal a začal jí směle rozepínat halenku, jeden knoflíček za druhým. Přitiskla svojí ruku na mojí jako by v tom chtěla zabránit, ale jenom jako.

Halenka byla rychle dole a já měl již v ruce mamčiny nahé prsy, které se vyhouply jako z pohádky. Cítil jsem jak se ve mně probouzí touha a penis rychle tvrdne. Uvědomil jsem si, že to přece mamka musí cítit, byl jsem k ní těsně přitisknutý a můj penis jí začal tlačit zezadu do stehen a zadečku. Hrál jsem si s máminými prsy, zatímco ona se opřela o stolek a se zavřenýma očima přijímala moje laskání. Otočil jsem jí k sobě a začal jí líbat na ústa a pokračoval níž až jsem se dostal na bradavky. Jakmile jsem je opět sevřela mezi rty, uniklo jí z úst vzrušené zasténání, jak její vzrušení stoupalo.

Sjel jsem rukou dolů a dostal se pod její minisukni. Narazil jsem na hebkou pokožku vnitřního stehna a cestoval jsem po něm vzhůru až jsem se dotkl jemné látky kalhotek. Uvědomil jsem si, že se mamka lehce rozkročila jako by se nemohla dočkat, až se dotknu její kundičky. Zajel jsem na to místo ve středu jejího rozkroku a zjistil, že má kalhotky úplně promočené vzrušením.

Odpovědí mi bylo hlasité zasténání, vybízející mně k pokračování. Začal jsem jí laskat přes látku kalhotek, zajíždět prstem do její rozevírající se škebličky co to látka kalhotek dovolovala a mamka sténala více a víc. Náhle jsem ucítil jak se její ruka snaží chopit můj penis přes zapnuté kalhoty a jezdí po něm sem a tam.

Nemohl jsem se už udržet, toužil jsem vrazit svůj nabitý penis do její roztoužené pochvy a předvést jí, jak jsem nadržený. Začal jsem hledat knoflík její sukně až sukně spadla na zem a současně jsem začal tahat dolů kalhotky. „To nesmíš, víš, že jsem tvoje matka, říkala jsem ti, že již nikdy!“ bránila se chabě, ale její ruka mi sama začala rozepínat kalhoty a uvolnila můj chtivý penis z jejích sevření.

„Já vím, že jsem tvůj syn, ale chci se s tebou milovat a ty to chceš taky, viď, že to chceš!“ šeptal jsem jí na maximum vzrušeným hlasem, ztrácejíc již schopnost ovládání. Máma cítila jak jsem divoce vzrušený a strašně jí to rajcovalo. Už dlouho nikdo po ní takhle netoužil a ona neměla vůbec sílu ale ani snahu se svému chtíči bránit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *