Omluva

Jmenuju se Honza. Jsem nejošklivější kluk ze třídy a proto není divu, že si ze mě dělaj holky srandu. Většinou dělaj, že se jim líbim a pak mě zesměšněj. Mezi nejkrásnější holky z naší třídy patří Nikola, Lucka a Káťa.

Všem je 17 a maj přibližně stejně velká ňadra, asi 3. Jednoho dne, bylo to v úterý, přišel můj nejhorší zážitek. Petra-další pěkná holčina, my svlíkla kalhoty a já ten den byl jak se říká na ostro. Skolaboval jsem.Taková potupa. Nechtělo se mi jít další den do školy, ale na mamku simulace nemoci nezabrala.

Děvčata byla ten den ke mě, až moc přívětivá a já čekal další škodolibost. Petra mi řekla ať jdu za ní. Nejdříve se mi nechtělo, ale ze zvědavosti jsem šel. Odvedla mě do prázdné třídy a zavřela za sebou dveře. Řekla mi, že ji včerejšek mrzí a chce se mi omluvit.

Svlékla přes sebe triko a zjistil jsem, že nemá podprsenku. Petra měla největší prsa ze třídy. Dovolila mi si šáhnout. Já jsem stále čekal na zvrat. Nepřicházel a proto jsem se ukájel pohledem a dotykem jejich ňader.

Po chvíli do třídy přišla i Káťa. Oznámila nám, že příští hodina odpadla. Koukla se na Petru a pousmála se. Také si svlíkla tričko a mě poprosila o sundání její podprsenky. Nevěděl jsem co dělat. Navzájem si pak svlékly i kalhoty a kalhotky. Byly naprosto nahé v jedné místosti jen a jen se mnou.

Zrovna, když chtěli jít na mě, otevřely se dveře. Dovnitř vstoupily už polonahá Nikola a Lucka. Ihned si sundaly i dolní část oblečení. Všechny si sedly na lavici a řekly: „Vyber si“.

Ukázal jsem na Nikolu. Vstala a začala mě vysvlékat z mého prádla. Vzala do ruky můj ztopořený úd a vzala ho do její rozkošné pusinky. Vstala i Káťa a začala mě líbat. Další 2 holky mi žmoulaly ucho.

Po chvíli, kdy jsem Nikole vystříkl přímo do pusy se vyměnily. Tentokrát Petra jako zkušená holka přitiskla můj úd k její vagíně a já začal do ní narážet. Byli jsme na zemi.

Přistoupila ke mě Nikola a nabídla mi svou dírku k ústům a já nepohrdl. Za chvíli se otevřeli dveře. V nich stála naše nová učitelka. Bylo jí zhruba 24let. Holky vylítly a něčim se přikrily. Já zůstal na zemi.

Učitelka se pousmála. Zvedla mě a začala mě jebat neuvěřitelně rychle. Zachvíli jsem byl hotov. Děvčata byla překvapena. Učitelka jim řekla, že za trest budou každý úterý s ní a se mnou poškole. Bude nás prý učit sexu. Holky byli vyděšeny, ale po chvíli si uvědomili, že potom budou mistrině oboru a i když o bude se mnou, výsledek bude vynikající.

Učitelka přinesla několik pornokazet a my jsme poté k ní chodili se učit tomu skutečnému sexu. Úterý je od té chvíle mým nejoblíbenějším dnem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *