Hromadný sex

Táhlo mě a mojí sestře na 16 a mému bratrovi na 18. Bydlela jsem v bytě 4+1 se svou mamkou, taťkou, bratrem a sestrou. Se sestrou jsme měli jeden pokoj a bratr bydlel vedle nás v pokoji s balkonem.

Jeden večer šli rodiče do kina bratr pro kámoše se kterým pak měli jít na diskotéku. Já se sestrou jsem zůstala doma. Šly jsme se vykoupat a protože nám nedělalo žádné problémy se před sebo svlíkat, vlezly jsme si do vany spolu.

Obě jsme stejně hezké, krásně hubené, prostě jsme dvojčata. Já jsem ve vaně poslouchala Simple Plan, zatímco moje sestra si četla knížku. Najednou jsem ucítila její ladnou nožku jak hladí můj rozkrok. Podívala jsem se na ní, ale ona si jen dál četla a dělala jako by nic. Sundala jsem si sluchátka a ona odložila knižku.

Nevím jak jsem to mohla dopustit, ale začaly jsme se mazlit. Hladila mi moje 3 a já hladila její. Líbaly jsme se. Z vany jsme přelezly rovnou do postele, kde jsme si navzájem vylízávaly svoje roztoužené kundičky.

Pak sestra vstala a vyndala ze své skříně pár pomůcek, o kterých jsem ani nevěděla že je má. Vzala vibrátor, vrazila ho do mě a zapla.

Já jsem se svíjela v pocitu blaha svého orgasmu a na oplátku jsem na sestře použila Venušiny kuličky. Pak jsme se dlouho líbaly, mazlily, vylízávaly jsme se, když se najednou otevřely dveře a za nimi stál můj bratr se svým kamarádem jenom ve slipech, a se ztopořenými čůráky. Zřejmě nás pozorovali velmi dlouho 🙂

Bratrův kamarád se mi už hodně dlouho líbil a tak jsem jen stydlivě prohodila, jestli se nechtějí přidat. Kluci se na sebe podívali a rozdělili si práci. Marek, tedy kamarád mého bráchy si vzal na starost mě.

Zalezli jsme ke mě na postel a tam se oprcávali jak jsme jen mohli. On mě krásně vylízal a pak mi nasadil pouta a svázal ruce, zavázal oči a poručil: „Kuř!“

Já myslela že omdlím, protože jsem byla na vrcholu blaha, ale nechtěla jsem se udělat dřív než on. Najednou jsem ucítila jeho teplé sperma v mé puse a já začala polykat.

Tehdy jsem se udělala. Štáva ze mě stříkala na všechny strany, a já se jen svírala v křečích mého MEGAorgasmu. Marek mi začal zuřivě olizovat mou kundičku a já jsem jen řvala: „Ještě, ještě!“

Pak najednou všedchno přestalo, nic jsem neslyšela a stále se zavázanýma rukama jsem se ptala co se děje. Nejednou jsem ucítila něco ohromného v mé roztoužené kundičce a pak mi někdo rozvázal oči. Ten někdo byl můj otec. Přirážel do mě svého maxi čůráka a já jenom brečela a křičela bolestí…

Podívala jsem se po ostatních. Máma ležela nahá na posteli a brácha jí vylízával. Moje sestra si to rozdávala s Markem, a já jsem plná otcova horkého spermatu začala ječet svým dalším orgasmem.

Otec mě zuřivě olizoval a já jsem si jen užívala jeho hbitý jazíček. Pak mě otec rozvázal, a já mu ho začala kouřit. Zatímco jsem mu ho kouřila, začal do mě přirážet brácha.

Máma teď lízala mé sestře a Marek jí to dělal zezadu. Táta mi to začal stříkat do pusy a já jsem pak pumpovala s mojí sestrou.

Pak mi to táta začal dělat zezadu, zatímco já jsem ho slastné kouřila a honila Markovi. Bratr se začal milovat s mamkou, která jen křičela a ječela a škubala sebou po nadvládou svého orgasmu.

Moje sestra si to dělala robertkem, ale u toho nezůstala dlouho, protože se stalo něco velice překvapivého…

Máma si nandala umělé péro, které taky skladovala sestra a začala mi to dělat zezadu, zatímco já jsem zepředu přirážela na Marka.

Táta jí vylízával sestře a brácha to dělal zezadu mámě. Pak jsme si všichni sedli na postele a končili s oddechováním, za které mohly naše silné orgasmy.

Pak jsme si všichni lehli na jednu postel a začali se jen tak ze srandy mazlit. Sestra začala líbat s bráchou a všechno jelo nanovo. Už se těším až si to zase zopakujem!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *