Dorostová prohlídka IV.

Navlhčená špička ukazováčku pomalinku vniknula do chlapcova análu. Jeho penis zareagoval prudkým nahnáním krve a dosáhl maximální tvrdosti.

Cítila pod prsty jak se varlata pohybují v šourku který ztvrdnul a přitáhnul se mezi chlapcovy nohy a varlata se pomalu začala zvedat a putovala po cestě zpět do těla odkud kdysi před patnácti lety sestoupila.

Nechtěla teď tak náhle skončit a i když nerada pustila synovo přirození z dlaně a plácla ho po zadku. Pokusila se zakrýt ve tváři vzrušení, ale nebyla si jistá jestli se jí to dokonale podařilo. Když se Milan otočil byl rudý jako rak a jeho penis ještě v plné tvrdosti se vzpínal proti jeho břichu.

„Vykoupej se a přijď za mnou do ložnice, chci si tě ještě důkladně prohlédnout, koukám, že jsem to celé roky zanedbávala,“ řekla mu a odešla do pokoje, který v posledních letech sloužil jako její pracovna, pokoj i ložnice, potom, co se Milanův táta odstěhoval od nich pryč.

Lehla si na sněhobílé prostěradlo a pomalu zasunula ruku do kalhotek. Cítila vlhkost a proti jejím prstům se tyčil zduřelý poštěváček který se tlačil ven ze závojů její kundičky. Několikrát si po něm přejela prsty a promnula ho. Ucítila v těle příjemné mrazení. Ztratila pojem o čase a hrála si se svojí kundičkou a pomalu po poštěváčku přejížděla prsty a několikrát si zastrčila i prstíky dovnitř do hloubky jejího klína.

Mrzelo jí, že nemůže sáhnout do nočního stolku pro vibrátor a pomoct si sama tak jako už tisíckrát předtím, ale věděla že za chvilku přijde její chlapec. Její chlapec a její hračka, pomyslela si mazlivě.

Na jednu stranu si uvědomovala že dělá něco nepatřičného, ale na druhou jí to natolik vzrušovalo že teď nemohla přestat, teď ne. Prostě mi chybí chlap, říkala jedna část jejího mozku, zatímco druhá té první oponovala – ale je to tvůj syn…

Z přemýšlení ji vytrhlo jemné zaklepání na dveře. Zvedla se a rychlými pohyby na sobě urovnala krátkou sukni. „Pojď dál,“ řekla. Milan vešel do pokoje a prohlížel si jí. Najednou měl nějaký pocit že proti němu nestojí matka, ale nějaká cizí žena a pořád si nedokázal v hlavě srovnat cože se to v té koupelně stalo. Stál proti ní a čekal co bude. „Zavři a pojď ke mně,“ řekla tichým hlasem. Otočil v zámku dveří klíčem a jako myš poslušná rozkazům kobry se blížil k matce.

Prohlížela si ho. Asi metr sedmdesát, hubený, tak padesát pět kilo, ještě dětská tvář a dlouhé vlasy na mikádo se mu zaplétaly při chůzi a řeči do pusy takže chvílemi bylo zábavné sledovat jak je při řeči prská.

Měl na sobě jen slipy, jinak byl nahý. Na jeho hubeném těle působila boule v rozkroku skoro nepatřičně, jako kdyby si od někoho staršího něco půjčil. Nesedělo to k proporcím. „Sundej si slipy a lehni si.“

Pomalu si stahoval poslední kousek oblečení který měl na sobě a lehal si na bílé prostěradlo které vonělo nějakou květinovou aviváží. Ležel na zádech a prohlížel si jí stejně jako si ona prohlížela jeho.

Něžně přejela hřbetem dlaně po jeho tváři a svezla se na hrudník kde ruku položila a vychutnávala si tlukot srdce. Levou ruku položila na jeho břicho tak aby se dotkla okrajů jeho ochlupení mezi nohama. Stalo se přesně to co čekala. Buchot srdce se zrychlil a chřípí nosu se mu roztáhlo jako kdyby měl málo kyslíku.

Položila ruku na jeho penis a pomalinku špičkami prstů přetáhla o kousíček předkožku ze žaludu a dotknula se růžové dírky na konci jeho penisu. Cítila jak jí začíná zase tvrdnout jeho přirození v ruce.

Ležel s rukama podél těla a hluboce oddychoval se zavřenýma očima. Nevěděla teď jestli ho chce mít jako hračku ve své moci nebo by chtěla aby se jí zmocnil jako muž a nahradil jí toho gaunera který od ní a tehdy osmiletého kluka odešel.

Zahnala myšlenky a vychutnávala si pocit absolutní převahy. Přejížděla rukou po jeho úplně tvrdém penisu a lehce se dotýkala varlat, jednu ruku pořád položenou na chlapcově hrudním koši a vnímala údery jeho srdce. Pomalými pohyby přetahovala chlapcovu překožku a mnula jeho varlata v dlani jako dva ping-pongové míčky, aby občas zajela prstem mezi jeho půlky po lehce ochupené hrázi a dotknula se svraštělé hvězdičky svěrače a vychutnávala si jeho hluboké vzdechy.

Pak si rukou pomalinku sjela mezi nohy a začala si laskat tvrdý a krví nalitý poštěváček. Vzdychla a nevšimla si že Milan otevřel oči a prohlížel si jí. Bylo by jí to už stejně jedno. Cesta do pekel vede různými cestami a kdo po ní jede ten už neuhne, vzpomněla si na větu z jedné staré knihy kterou četla v dětství.

„Ukaž mi jak si to děláš,“ vzdychla a nasměrovala synovu ruku na jeho jako kopí vztyčené přirození. Pomalými tahy začal masturbovat a sledoval svojí matku jak si hraje se svojí kundičkou. Jejich pohyby se zrychlovaly. Chlapecká dlaň poctivě zpracovávala tvrdý penis zatímco ona si prsty jedné ruky hrála s prsy a druhou si třela překrvené pohlaví. Cítila že exploduje.

Milan měl zpocené ruce a v podbříšku cítil známé mrazení, pohyby zrychlovaly a na kost tvrdý čurák sliboval každou chvíli explodovat a jako sopka erupci vyhrnout na svět bílé mlíčí jeho varlat.

„Dělej, zrychli, chci vidět jak stříkáš, ukaž mi to,“ zachvěla se matka a sledovala jeho dlaň jak svírá ztopořený penis. „Dělej,“ poručila a chlapec zavřel oči a ještě několikrát tvrdě zaútočil proti ztopořenému penisu dlaní.

Tvrdá varlata se mu vtáhla do těla a z ústí rudě prokrveného žaludu začaly do výšky stříkat bílé dávky semene které v letu zasáhly její tvář a jak se snášely dopadly na holá chlapecká prsa po kterých se rozlily a jako kapky rtuti se začaly v jemných potůčcích slévat na propadlé břicho.

Ten okamžik jí stačil aby zhluboka zavzdychala a divoký orgasmus prolétl jejím tělem jako šíp vystřelený tou nejnapjatější tětivou a ona se v křeči a za chvění celého těla svezla na jeho břicho kde zůstala zhluboka oddychovat v odezvě po bouřlivém orgasmu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *