Již méně nevinné mazlení

Od chvíle, kdy jsem si šáhnul do rozkroku svý vlastní dcery, jsem se už na ní nedokázal dívat jako na svou malou holčičku. Byla to prostě svůdná, prsatá mladá holka, kterou jsem měl neustále na očích, navíc tak obvykle tak málo oblečenou, jak jen to bylo možné.

Vedra trvala dál a já se kochal pohledy do jejího výstřihu, na ploché bříško a postupně stále víc a víc opálená stehna. Před ženou jsem se krotil, ale když jsme byli sami, hltal jsem jí očima bez skrupulí.

Že si toho byla vědoma jsem poznal snadno – nosila ty nejkratší sukýnky nebo přímo jen kalhotky od plavek, k tomu takovej ten elastickej top bez rukávů, který objímal její mladý pevný ňadra a vystavoval je mým dychtivým pohledům. Až jí máma napomínala, aby se „oblíkala slušně, takle přece nemůžeš ven!“ Anetka vždycky jen pohodila hlavou a s postranním pohledem na mě říkala, že nikam přece nejde, bude doma…

Pár dní po formulích jsem seděl v kuchyni a četl noviny. Anetka přišla, na sobě blankytně modrý top a skládanou bílou sukýnku tak krátkou, že nemohla ani krčit ramenama, pokud nechtěla, aby jí byl vidět rozkrok.

Sedla si vedle mě, ukradla mi přílohu a začala luštit křížovku na konci. V tu ránu jsem na noviny samozřejmě úplně zapomněl a držel je v ruce už jen pro formu, sleduje pozorně, jak se její mladý bradavky napínají proti elastický látce.

Po pár slovech si udělala pohodlí, opřela se o opěradlo židle, tužku strčila přemýšlivě do koutku úst a nohy roztáhla tak, že se jednou opřela o mý koleno.

„Tati?“ Zeptala se, aniž by se na mě podívala. „Hmm,“ zabručel sem a složil noviny. „Poraď mi, jak mám sbalit kluky?“ Řekla jako by nic. Pak vytáhla pero z pusy a vítězoslavnym úsměvem vyplnila další slovo.

Trochu mi vyrazila dech, zrovna tohle jsem nečekal. „No to se ptáš toho pravýho!“ Zasmál jsem se. „Já to nikdy nedělal,“ dodal jsem.

Usmála se taky a konečně se na mě podívala. Byla nádherná. „Ale nemyslím si, že by to pro tebe byl nějakej problém, kočko.“ Řekl jsem jí už vážně. Očima jsem jí proskenoval klenutá prsa, pas s jemnou, mladinkou kůží a rajcovní sukýnku, z níž vedly ty hlaďounký, pevný, opálený stehna.

„Vážně si to myslíš?“ Zeptala se mě se starostlivě nakrčeným obočím. Pak položila pero a oběma rukama si přes látku pohladila prsa: „Prsa jsou fajn, ale mam hnusný břicho.“ Nakrčila nos, vypadala, že to myslí vážně!

Anetka není pravda žádná panna s útlým vosím pasem, ale že by měla břicho, to ne. Na to až moc ráda plave a jezdí na bruslích. Takže jsem vůbec nepřeháněl, když jsem se s ní začal dohadovat: „Jaký břicho, prosim tě. Máš náhodou krásný bříško, pevný, pěkně opálený…“ Nahnul jsem se k ní a pohladil jí ho. Bylo jak samet. Asi byla venku na sluníčku, protože kůži měla krásně vyhřátou.

„Jů, si studenej!“ Vykvikla a zasmála se. „Mam z tebe husinu, podívej,“ dodala a natáhla ke mně paži. Vážně bylo vidět, že se jí dělá jemná husí kůže. Cítil jsem, jak mi pod rukou zatíná svaly. Ale když jsem se chtěl odtáhnout, tak mi přes ruku položila svojí a zastavila mě. Pak se na mě podívala, ruku, kterou mi strkala pod nos na důkaz své zimomřivosti, mi položila na paži.

„Jenže já vůbec nevím, co mám dělat pak, víš.“ Řekla tak potichu a nesměle, že jsem jí sotva rozuměl. Strnul jsem a usilovně se snažil nevnímat, jak mi péro vstává jako by bylo na klíček.

„No, toho se bát nemusíš, já myslím, že s tím správným klukem to přijde…“ V půli věty mi najednou došel dech, protože Anetka mezitím zvedla nohu a zaklesla jí za strany mojí židle, koleno vystrčené nahoru. Sukni jí to svezlo do klína a já jí najednou zíral přímo na kundičku.

Neměla žádný kalhotky! Ta malá žhavá mrška se mi producírovala před očima v krátké sukýnce bez toho, že by její zadeček a mladou prcinku kryl alespoň malý kousek látky.

Zatímco jsem jí tam zíral a jen polykal sliny, cítil jsem, jak mi jemně vzala ruku a posunula jí z bříška dolů, přímo na svou vyholenou kundičku. Pod prsty jsem ucítil jemné záhyby, prst, který vklouzl mezi ně, odhalil i její vlhkost.

Nespouštěl jsem oči ze své ruky, když jsem začal pomalu hýbat prsty a masírovat jí pysky a štěrbinku. Byl to nádherný pohled, jak seděla u stolu s jednou nohou zvednutou, sukni posunutou na bříško a rozkrokem vystaveným mýmu lascivnímu pohledu a hlavně nedočkavým prstíkům.

Pustila mě a oběma rukama si začala mnout prsa. „Tak, ukaž mi to, tatínku, ukaž mi, jak mi kluci udělají dobře…“ šeptala přitom, oči zavřené a rty vzrušeně pootevřené. Okamžitě se mi vybavilo, jak jsme spolu seděli na gauči před televizí, a já cítil, jak se mi rozkrok kraťasů napíná.

Sebral jsem poslední zbytky soudnosti: „Ukážu ti to, Anetko, ale ne tady. Pojď, honem!“ Rukou jsem jí přitom zespodu podebral a celou nadzvedl. Krásně na mě nalehla, horká a mokrá, cítil jsem jí po celé dlani a nadloktí, prsty jsem zarýval do jejího zadečku; jeden vklouzl mezi půlky a dotkl se její řiťky.

Zasténala a jen nerada se zvedala, nechala se v podstatě zvednout ode mě, jednu nohu pořád zaklíněnou v židli, takže měla rozkrok neustále krásně přístupný. Srdce mi bušilo tak hlasitě, že jsem najednou neslyšel žádný zvuky zvenku, byli jsme tam jen my dva, ona a já.

S rukou v jejím klíně jsem jí před sebou strkal do schodů, druhou rukou jsem si jí přidržoval přitisknutou k tělu za jedno prsíčko. Byla bezvládná jak hadrová panenka, klátila se mi pod rukama, nohy se snažila držet od sebe, abych se jí mohl co nejvíc dotýkat.

Na posledním schodě jsme se zastavili, vypnula se mi proti ruce a já do ní bez nesnází vklouzl hned dvěma prsty najednou. Spokojeně zaklonila hlavu, a jak byla výš, opřela si jí o mé rameno, tváří se otřela o mou. Pak mi horce vydechla do ucha a laškovně se do něj zahryzla.

Neovládl jsem se a zabořil do ní prsty ještě hlouběji. Zasténala a spokojeně se ještě víc prohnula. V podstatě na mě ležela, rukama si opět masírovala prsa, jednu měla přitom položenou přes hřbet mojí ruky, takže jsem jí žmoulal i ňadro i bradavku zároveň. Moc se mi to líbilo.

Pak jsem se pohnul a donutil jí doklopýtat do jejího pokojíku. Nohou jsem za námi zavřel, ruce jsem nespustil z jejího těla. Otočil jsem si jí a posadil na postel. Oči měla přivřené, tváře rozpálené vzrušením do červena, bradavky jí stály, jedno prso na mě koukalo pod vykasanou látkou, druhé se ještě mačkalo pod ní.

V tuhle chvíli mě ale nejvíc zajímala její bílá sukně. Seděla na kraji postele, nohy automaticky roztáhla do stran, takže když jsem si před ní pomalu klekal, měl jsem krásný výhled na její rozkrok, holou dívčí prcinku pokrytou perličkami její vlhkosti a na hladkou, sametovou kůži stehen kolem jejího ohanbí.

Zatímco jsem jí přejížděl rukama po stehnech a ústa pomalu blížil k té uhrančivé nádheře, drmolil jsem: „Tak, teď ti tatínek ukáže, jak pěkně ti to kluci můžou udělat. Když budou šikovný. Když budou vědět, jak na to, jak se jazykem dotknout tady… a tady… a tady.“

S každým slovem a dotykem zasténala hlasitěji, rukama mi zajela do vlasů a nohy roztáhla ještě víc. Omamně voněla a byla už úplně mokrá. Přestal jsem se vykecávat a začal jí s požitkem lízat a oblizovat.

Nejdřív kolem, pak pysky, jazykem jsem si nimi pohrával, převaloval jeho špičku sem a tam. Postupně jsem se propracovával do její štěrbinky, až jsem jí začal pořádně lízat, odzdola až nahoru.

Skoro ihned jsem začal brnkat o její poštěváček; za chvilku mi to nedalo a nadržený na nejvyšší míru už jsem se věnoval jenom jemu. Její vzdychání a sténání zesílilo, prsty v mých vlasech se sevřely – a já náhle ucítil příval její sladké šťávičky.

Trochu si mě přitiskla do rozkroku, ještě víc se roztáhla a dlouho se zachvívala v křečích orgasmu. Vůbec jsem se jí nebránil, nechal se na ní mačkat a lehkými doteky jazyka jsem protahoval její rozkoš, nechával jí odeznít jen pomalu.

Nakonec mě pustila a napůl bez sebe se svalila na záda, ruce rozhodila do stran. Kdybych mezi nimi neklečel, dala by nohy k sobě.

Nedovolil jsem jí to. Rukama jsem jí začal hladit po stehnech a kochal se pohledem na vlhkou kundičku svý dcerunky, která se ještě pořád slabounce chvěla, zatímco jsem si ze rtů a tváří slízával její lepivou šťávičku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *