Univerzita kodexů V. – Těžké začátky

Katka byla jedna z nových studentek, která právě opouštěla přednáškový sál, ve kterém měl Děkan svůj úvodní proslov. Měla z toho všeho velmi rozporuplné pocity. Nepatřila k dívkám, které by se oblékaly nějak zvlášť vyzývavě, ale přesto ji představa, že bude muset chodit bez kalhotek nebyla moc příjemná. A ještě více se děsila toho, jaká další pravidla kodex obsahuje.

Dostat se na tuto školu byl pro ní jeden velký sen, který se však začínal měnit v noční můru. Na sekundu jí i dokonce napadlo, že by odešla. Jenže představa hledání podobné školy jí vadila skoro víc než zdejší kodex. Prozatím tedy hodila tyto myšlenky za hlavu a řekla si, že počká jak se to vyvine.

Při průchodu hlavními dveřmi dostala svojí kopii kodexu a zelený náramek, který si raději hned připevnila na ruku. Týden je krátká doba, ale byla ráda, že Děkan nepožaduje okamžité dodržování těchto pravidel. Cestou na ubytovnu si pozvolna listovala příručkou a zjišťovala, že situace je opravdu horší, než vypadala. Nejvíce ji pochopitelně zaskočily inspekce a když se dočetla, že při nedodržení pravidel může skončit úplně nahá, skoro se rozplakala. Nechtěla už pokračovat ve čtení, bála se jaké další nástrahy kodex obsahuje.

Pomalu došla k svému přidělenému pokoji. Měla bydlet ještě s jednou dívkou, ale doposud neměla štěstí a nepotkala se s ní. Doufala, že ani teď tam nebude aby mohla zůstat o samotě.

Opatrně vstoupila do pokoje a oddechla si, když viděla, že je prázdný. Vzápětí však uslyšela tekoucí vodu ze sprchy a bylo jí jasné, že samota se dnes nekoná. Nevěděla kam jinam by šla a tak se rozhodla zůstat.

Za chvíli se voda zastavila a brzy nato vešla do pokoje zcela nahá dívka. To Katku poněkud zaskočilo a cítila se trochu trapně. Snažila se na ní příliš nedívat, ale když dívka promluvila, nešlo to jinak.

„Ahoj, my jsme se ještě nepotkaly, ty budeš asi moje nová spolubydlící. Já jsem Lucka, vítám tě tady.“ Přišla až ke Katce a aniž by se snažila nějak zakrýt svojí nahotu, podala jí ruku na pozdrav. Katka byla trochu překvapená, že se dívka nestydí, ale podání ruky opětovala: „Ahoj, já jsem Katka. Ráda tě poznávám.“

„Takže ty jsi tu nová co?“ zeptala se Lucka. „No to jsem,“ odpověděla trochu smutně Katka. „Hádám, že jsi právě přišla z Děkanovy uvítací přednášky a dozvěděla se o kodexech. Nic si z toho nedělej, není to tak hrozný jak to vypadá. Já na tuhle školu chodím už dva roky a tyhle pravidla vznikly teprve nedávno za provozu. Bylo to těžký pro všechny, ale zvykly jsme si. Žádná ze studentek doposud neopustila univerzitu kvůli kodexům.“

„Ale já se hrozně stydím, nechci si nikde svlékat kvůli nějakému inspektorovi,“ projevila svoje obavy Katka. „No a to je právě ta chyba, musíš svůj stud odbourat pokud nechceš mít problémy. Uvědom si jednu věc, nejsi sama kdo tomu musí čelit. Je jasný, že to nejde ze dne na den, ale máš na to celý týden a já ti ráda pomůžu ten stud překonat. Neboj se, to zvládneš!“

V Katce nyní svitla malá naděje, že snad s Luckou to nějak překoná. „Díky za podporu, už jsem to skoro chtěla vzdát, ale jestli mi teda pomůžeš, tak bych to zkusila,“ odpověděla teď už o trochu klidnější Katka. Vzala si znovu do ruky příručku s kodexy a chtěla v ní začít listovat, ale Lucka jí zastavila se slovy: „Na čtení těch pravidel se vykašli, budeš v tom mít akorát zmatek, je daleko lepší si to prožít.“

Katka se rozhodla v otázce kodexů Lucku poslouchat a příručku odložila. Holky si ještě chvíli povídaly o všem možném, aby se trochu lépe poznaly. Katce už nepřišlo ani zvláštní, že je Lucka celou dobu nahá. V jednu chvíli se jí hlavou mihla myšlenka, jestli by se taky neměla svlíknout, ale vzápětí to zamítla.

Už bylo docela pozdě v noci, když se holky rozhodly jít spát. Lucka byla očividně na nahotu zvyklá, ulehla do postele aniž by se do něčeho oblékala. Katka chvíli jen tak seděla a koukala na Lucku, přemýšlela jak to teď udělá. Lucka si toho všimla a hned jí řekla: „Jestli se nechceš přede mnou svlíkat, tak nemusíš, ale bylo by to pro tebe lepší si takhle pomalu zvykat.“

Katka byla na vážkách, ale zatím nebyla připravená se před svojí spolubydlící svléknout. Odběhla tedy do koupelny, kde se osprchovala a vzala si na sebe své pyžamo. Když jí v něm viděla Lucka, tak byla trochu v šoku a málem se rozesmála, ale nechtěla svojí nové přítelkyni ublížit a tak raději nic neříkala. Dívky pomalu usínaly, Katka hůře, protože přemýšlela o následujících dnech, ale i jí se nakonec podařilo usnout.

Ráno se jako první probudila Katka. Chvíli jí připadalo, že se jí to všechno zdálo a žádné kodexy neexistují. Pak ale otočila hlavu a spatřila nahou spící spolubydlící. Znovu jí přepadla panická hrůza a přemýšlela co se asi dneska bude dít.

Mezitím se probudila i Lucka, usmála se na svou kamarádku a hned vyskočila z postele aby se trochu protáhla. Katka pozorovala nahou kamarádku. Lucka byla štíhlá menší bruneta s kratšími vlasy. Měla poměrně velká prsa, ne sice nijak moc, ale určitě větší než Katka. Její rozkrok byl hladce vyholený. Trochu jí záviděla tu volnost kdy není nijak omezována oblečením. Kdyby byla o samotě, tak by svojí nahotu příliš neřešila, ale při představě, že by se měla svléknout před někým jiným, jí bylo úzko.

„Shoď ze sebe to pyžamo a jdeme se projít než začnou přednášky,“ pobídla Lucka Katku. „To mám jako někam jít nahá?“ vyděsila se Katka. „No tak jestli chceš, tak samozřejmě můžeš, ale nedoporučuju ti to. Já bych nejradši šla jen tak, kdyby neexistoval kodex v chování.“

Katka si byla jistá, že tohle v příručce včera zahlídla, ale neměla už sílu přečíst si o co jde, tak se zeptala: „Co je to?“ „No řeknu ti to takhle, pokud se zrovna necítíš na sex, tak je lepší se obléknout,“ odpověděla Lucka.

Katka nechápala, ale raději se tím nechtěla zatím zaobírat. Zvedla se, vzala si do ruky oblečení a odcházela do koupelny. Lucka jí však zarazila: „Nechceš se raději převlíknout tady? Bude to pro tebe snazší si takhle pomalu zvykat. Já nekoušu, nemáš se čeho bát.“

Katka věděla, že pokud nezačne pomalu zapomínat na svůj stud, bude mít později problémy. Bylo to těžké rozhodnutí, ale nakonec se vrátila zpět ke své posteli.

Lucka se na ní usmála a sama si vybírala co si vezme na sebe. Katka jí chvíli pozorovala zatímco si pomalu svlékala spodní díl pyžama. Horní část byla naštěstí o něco delší, takže její rozkrok nebyl vidět. Toho využila aby si oblékla kalhotky. Věděla, že jsou zakázané, ale zatím nebyla připravená jít někam bez nich.

Lucka už na sobě měla poměrně krátkou sukýnku, která na první pohled vypadala, že všechno důležité schová. Když se ale ohnula aby sebrala ze země tričko, všechno bylo hned vidět. Katka na ní nevěřícně koukala a skoro ani nechtěla uvěřit, že v tomhle půjde ven mezi lidi. Představa, že by se někdy takhle sama oblékla jí připadala absurdní.

Ve chvíli kdy si Lucka vybírala ve skříni tričko, tak si Katka rychle sundala horní část pyžama a oblékla si podprsenku. Oddechla si, že alespoň tohle už má za sebou. Se zaujetím pak pozorovala co si Lucka ještě vezme na sebe.

Všimla si, že se neobtěžuje s podprsenkou a obléká si rovnou celkem normální tričko. Co bylo však horší, tričko bylo trochu průsvitné, takže pozornější pozorovatel mohl bez problémů vidět její bradavky. Raději nad tím už moc nepřemýšlela a hodila na sebe zbytek oblečení, který představoval bílou košili a sukni kousek nad kolena.

„Tak já jsem připravená, co ty?“ prohlásila radostně Lucka. „Myslím, že můžeme jít,“ odpověděla Katka…


Uveřejněno

v

, , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *