Rodinná výpomoc IV.

„Hej, a co já! Já jsem tady taky!“ zvolala Jitka rozzlobená, že si jí nevšímají. Přitiskla se k Tomovi z druhé strany, uchopila jeho druhou ruku a položila si ji na svoje prsy. A tak mohl Tom laskat hned dvoje nádherné prsy, zatímco na jeho penisu se střídaly čtyři dychtivé a zkušené ženské ruce.

Pak ucítil, jak jeho penis sevřely a vsály měkké ženské rty a byla to ústa jeho matky, která si vybojovala tuto možnost. „A ty, Jitko, budeš lízat moji pochvu a Tom si vezme do parády tvoji!“ uspořádala je matka a jak řekla, tak se rozložili.

Chvilku to trvalo než nalezli ty nejsprávnější polohy, ale nakonec se jim to povedlo ke vzájemné spokojenosti. Tom byl překvapen, jak byla sestřina pochva horká a vzrušená. Pysky byly nalité vzrušenou krví a těhotenstvím a nádherný ztopořený poštěvák přímo vybízel k laskání.

Jitka jenom vyjekla, když Tomovy rty sevřely její poštěvák, její tělo sebou škublo jako by dostala ránu elektrickým proudem. „Ano, to se mi líbí, to mi dělej!“ sténala a vybízela bratra k laskání svého poštěváku. Sama pilně pracovala ústy a prsty v matčině pochvě, horké a vzrušené jako její.

I matčin poštěvák vybízel k laskání, byl ještě větší než Jitčin, a když jej sevřela mezi rty, matka divoce vykřikla a jejím tělem zalomcovala křeč slasti. „Tak, tak mi to dělej, laskej můj klitoris, holčičko moje!“ povzbuzovala matka dceru a sama s chutí sála a lízala penis svého syna. Jak byl velký a tvrdý, takový nádherný kus! Místností se nesly jenom zvuky mlaskání a srkání a občasné hlasité vzdechy slasti. Matka s dcerou a synem vzájemně lízali a sáli svá pohlaví v divoké touze po svém uspokojení.

Jitka byla první, které se zmocnil nápor orgasmu, její pohlaví bylo stále ještě vyprahlé z dlouhého klidu. Sevřela vší silou Tomovu hlavu mezi svými stehny v bláhové obavě, aby nepřestal s lízáním její pochvy právě v tomto okamžiku vrcholné slasti.

Ten to však neměl v úmyslu ani v nejmenším. Poznal, jak se pochvy jeho těhotné sestry začíná svírat a chvět a následný výron jejích šťáv jej ujistil, že Jitka právě prožívá svůj vrcholný okamžik slasti a on jí ho chtěl co nejvíce naplnit. Kmital svým jazykem v její pochvě a prsty svíral a laskal její poštěvák, dokud se její do oblouku napjaté tělo nezklidnilo a její orgasmus neodezněl.

Jitka se svíjela pod náporem slasti, ale ani na okamžik nepřerušila práci svého jazyka a svých prstů v matčině pochvě a její práce rovněž přinesla kýžený výsledek. Právě v okamžicích nejvyšší slasti Jitčina orgasmu se začala chvět a svírat i pochva její matky a matčino hlasité sténání oznamovalo příchod jejího orgasmu.

Obě ženy byly vzrušené na nejvyšší míru, jejich těla se třásla orgasmickou křečí a jejich pochvy vypouštěly proudy šťáv. Byl to vzrušující pohled na jejich těla, prohýbající se v atacích slasti, jejich velké prsy sebou divoce házely ze strany na stranu tak, jak se kroutila jejich těla.

Marta se slastnou úlevou prožívala svůj orgasmus vyvolaný ústy její nadržené dcery, přitom však nezapomínala na to, co měla ve svých ústech, penis svého syna. Dráždila ji ta představa, že ten nádherný penis v jejích ústech patří jejímu synovi a že se nakonec plní její tajná touha a sen. Snažila se ze všech svých sil co nejlépe kouřit penis svého syna, i když její mysl byla zatemněna náporem slasti z jejího orgasmu. Tom již přestal lízat zklidněnou pochvu svojí sestry a zcela se poddával blaženému pocitu vyvolanému matčinými ústy na svém penisu.

Jitka se pomalu vzpamatovávala ze svého orgasmu a nyní zblízka pozorovala svoji matku, zkušeně kouřící penis Jitčina bratra. Cítila, že její touha nebyla ještě zcela uspokojena, toužila po tom, ucítit v sobě skutečný penis, pronikající hluboko do její hladové pochvy a plnící ji nakonec svým horkým semenem. Jak už dlouho necítila v sobě pořádného čuráka, zachvěla se divokou touhou. „Mami, já chci, aby Tom vrazil toho svýho nádhernýho čuráka do mojí pochvy! Víš, jak dlouho už jsem v sobě neměla mužský penis!“ žadonila, až matka jejímu přání vyhověla a osvobodila Tomův penis ze svých mučících úst.

Tom velice rád vyhověl sestřině přání. Byl již šíleně rozdrážděn a toužil co nejrychleji dosáhnout svého slastného uspokojení. „Ano, sestřičko, roztáhni svoje nohy a ukaž mi tu svoji nadrženou buchtičku!“ vyzval ji a poklekl mezi sestřiny široce roztažené nohy s penisem v ruce.

Uviděl zblízka sestřinu rozevřenou pochvu se zduřenými pysky a vystouplým nateklým poštěvákem. Jitka si ji ještě roztáhla svými prsty a vyzvala bratra tímto gestem ke vstupu do jejího nedočkavostí se chvějícího těla.

Marta ochotně přiskočila ke svým dětem a sama zkušenou rukou přisadila ohromný penis svého syna k dceřině nedočkavé pochvě. Tom ucítil, jak se jeho tmavě rudý žalud dotýká něčeho sametově horkého a vlhkého a již začal pomalu nořit svůj penis do sestřina těla.

Žalud jeho penisu si razil cestu kanálem lásky jeho sestry jako buldozer, rozevíral jej ještě více a zcela vyplňoval jako ohromný píst, až narazil až na dno sestřina lůna. Ta divoce vykřikla překvapením a trochu i bolestí, ale hned vzápětí tento pocit vystřídala nádherná slast. Něco tak nádherného, tak zcela vyplňující její tělo v sobě ještě neměla!

„Ach, Bože, maminko, to je nádhera, Tome, ty máš tak nádhernýho čuráka, ach, to je nádhera!“ sténala blahem, když začal její bratr pomalu jezdit svým tvrdým pístem v její pochvě sem a tam. Její pochva byla po celé své délce napínána a drážděna bratrovým čurákem a nebylo proto divu, že ta se začala opět chvět a svírat v předzvěsti dalšího orgasmu.

„Ach, bratříčku, to je nádhera, já už zase budu!“ sténala Jitka, zatímco Tom se zaťatými zuby divoce jezdil v její pochvě sem a tam. „Ano, sestři, já taky! Ještě chvilku a naplním tvoji pochvu až po okraj!“ volal vzrušeně Tom a rukama laskal sestřiny mlékem nalité prsy a hlavně jejich bradavky, vypouštějící ze sebe malé kapičky mléka při jejich svírání a cucání.

Marta s divokým vzrušením pozorovala své děti při milování. Nikdy by nevěřila, že se něco takového stane a že toho bude navíc svědkem a přímým účastníkem. „Bože, co to tady provádíme za orgie!“ myslela si a uvědomovala si, že ji to strašně vzrušuje místo, aby ji to rozhořčovalo! Dívala se, jak její syn dlouhými, neúprosnými tahy vráží penis do cukající se pochvy své sestry, jak jeho varlata naráží mlaskavě na její stehna a jeho prsty ždímají mléko z prsů svojí sestry. Nemohla se udržet a musela se začít uspokojovat svými prsty, protože to divadlo před ní bylo příliš vzrušující a dráždivé.

Jitka již cítila, jak se jí zmocňují již známé záchvaty slasti z dalšího orgasmu a začala hlasitě křičet a sténat. I Tom cítil, že již brzo vystříkne ze svého penisu první gejzír semene a pevně sevřel sestřin zadek do rukou. „Už, už to bude, sestři, už to bude, už to bude, už to budéééé!“ vzepjal se a mohutným rázem vrazil penis hluboko do sestřina těla, aby z něho vzápětí vytryskl ohromný gejzír horkého semene.

Jitka ucítila ten mohutný nápor bratrova semene na dno její pochvy a to ještě umocnilo její slast. Sevřela svojí lačnou pochvou bratrův penis a ždímala jej lačně do sebe. Marta se zavřenýma očima pracovala svými prsty ve své pochvě tak usilovně, až nakonec s divokým výkřikem dala najevo příchod svého orgasmu a její tělo se svíjelo v dlouhých vlnách slasti stejně jako těla jejích dětí, tisknoucí se divoce k sobě. A tak v jednom okamžiku prožívali všichni tři svoji slast, tisknouc se k sobě v milostném obětí, dokud se jejich těla nezklidnila a oni nepadli zmoženi slastí vedle sebe na postel.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *