Rodinná výpomoc VI.

Tom zůstal ležet s penisem trčícím vzhůru, zbrocený matčiným potem a šťávami. V tom se však na něj začala soukat Jitka se svým těhotným břichem a kvapně nasedla na jeho penis.

Ucítil jak její těhotná pochva sevřela sametovým horkým stiskem jeho penis a navlékla se na něj až po kořen. Sestřiny prsy nalité mlékem poskočily a vyzývavě jej pleskly přes tvář. Mimovolně nadzvedl svojí pánev a vrazil tak svůj penis až na dno sestřiny vagíny.

„Ach Bože, vždyť mě roztrhneš!“ vykřikla zděšeně když žalud bratrova čuráka narazil na dno její pochvy. Ale během několika vteřin se její vagína přizpůsobila a Jitka začala pomalu napodobovat svojí matku a posouvat se po bratrově čuráku nahoru a dolů. „Ano, to je ono, ano, po tom jsem toužila!!“ sténala a čím dál rychleji poskakovala po bratrovi, co jí její těhotné břicho dovolovalo.

Tom vzrušeně pozoroval svojí sestru, jak se uspokojuje na jeho čuráku, její prsy se divoce houpají nahoru a dolů stejně jako ona. Netrvalo dlouho a tak jako předtím matka i dcera dosáhla svého orgasmu a za hlasitých výkřiků se svíjela nabodnutá na penisu svého bratra jako na kůlu. Rukama pevně svírala svoje prsy až z nich vystřikovaly kapičky mateřského mléka a Tom cítil, jak se její kunda spasmicky stahuje okolo jeho čuráka a vypouští ze sebe množství šťáv.

Nakonec i ona sjela z Toma dolů a znaveně klesla vedle něj, zatímco Tom zůstal ležet s čurákem trčícím vzhůru a brnícím neuspokojeným napětím. „Ale to nejde, vy jste si krásně užili a co já?“ zvolal zklamaně, pohlížejíc na spokojenou matku a sestru. „No tak, přece mě takhle nenecháte!“ pohlížel na ně prosebně, až se tomu smály.

„To víš, že ne! Musíme se ti nějak odměnit, viď Jitko!“ řekla Marta. Klekla s na kolena před Toma a sevřela svoje kozy oběma rukama. „Tady jsi mě ještě nemrdal, vidíš, moje prsy čekají, až ucítí mezi sebou tvůj penis!“ vyzvala syna a ten ochotně přistoupil ještě blíž ke svojí matce a vsunul chvějící se penis do milostného kanálu vytvořeného z matčiných ohromných prsů.

Se slastným pocitem vsunul Tom penis mezi matčiny kozy a začal s ní jezdit sem a tam jako v kundě. Bylo to nádherně vzrušující a dráždivé, takového ještě nic nezažil a mrdal svojí matku mezi kozy jako šílený.

„Drž si ty kozy pořádně, chci ti je zmrdat jako nikdy! Bože to je krása, mami!“ sténal a cítil, jak jeho vzrušení roste až k nevydržení. „Áááách, óóóh, ještě chvilku a už to bude!“ křičel jako šílený a Marta jej ještě více dráždila tím, že pokaždé olízla špičku jeho penisu když se objevila před jejími ústy.

Jitka se přitiskla zezadu ke svému bratrovi a jezdila bradavkami svých prsů po jeho zádech. Pak vsunula svojí ruku na bratrův zadek a začala hledat a laskat svraštělý otvor jeho konečníku. Pomalu protlačila jeden mokrý prst přes bratrův svěrač až nahmatala jeho prostatu a začala jí prstem dráždit a tím ještě více bratra povzbuzovat.

Ten byl již téměř nepříčetný. Čurákem jezdil mezi matčinýma kozama a současně cítil sestřin dráždící prst hluboko ve svém zadku. Krev se v něm přímo vařila a jeho napětí dosáhlo vrcholu. „Už to bude, už to bude, už budu stříkat!“ křičel jako pominutý a z posledních sil vrážel čuráka mezi matčiny kozy již celé mokré jeho mokváním.

Stejně vzrušená byla i Marta, ohromný čurák jezdil mezi jejími prsy a ona cítila, jak sebou začíná škubat a chvět se napětím. „Ano, stříkej, stříkej, vyždímám tě svýma prsama synku, postříkej mě až budu celá od tvého semene!“ povzbuzovala jej jako pominutá.

„Ach maminko, maminko, už stříkám, já už stříkááááámm!!“ vykřikl Tom a první proud semene zasáhl matčinu bradu. Za ním pak další a další gejzír vystříkl z cukajícího se penisu až měla Marta prsa a obličej zcela pokrytý semenem svého syna. Nakonec synův penis uchopila do ruky a vsunula si jej do úst, aby z něj pečlivě vysála vše, co obsahoval, zatímco se k němu zezadu tiskly prsy jeho vděčné sestry.

Zmoženi ale spokojeni usnuli nakonec úlevným spánkem ve vzájemném objetí. Toma z něj probudil až divný halas a zvuky, způsobené sestrou a matkou. Divoké orgie nezůstaly bez následků a vyvolaly sestřin předčasný porod, který však na štěstí dopadl dobře. Matka odvezla dceru do porodnice a vrátila se když už byl Tom vyspalý. „Narodil se ti kluk!“ ohlásila telefonem svému zeťovi aniž mu vysvětlila, proč tak brzo. Však také nebylo proč mu to říkat…

Od onoho večera již chodil Tomáš spát do matčiny ložnice, kde jej matka učila další a další milostné hry a on byl pilným a vytrvalým žákem. A brzy po porodu se k nim opět přidala sestra, kterou již přestalo bavit čekat na to, až její manžel bude mít chuť na sex. Ale to je na další povídání…


Uveřejněno

v

, , , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *