Pěkně tvrdě II.

Poslední slibující věta bušila Lence do uší celý týden. A následně i ten další. Petr vždy dokázal odhadnout a také splnit všechna její přání, ale když uplynulo asi 14 dnů od jeho tvrdého řádění v jejích dírkách, začala si myslet, že tuto větu pronesl jen tak, aby umocnil její orgasmus.

Uplynulé dny naplnila celá řada nádherných, dechvyrážejících orgasmů, ale po každém z nich se Lenka vždy vracela ke vzpomínce na oba své naplněné otvůrky. Chtěla být plná a mít spousty nadržených klacků jen pro sebe. Chtěla být bezohledně ošukávaná. Chtěla, aby s tím Petr souhlasil, ale nevěděla, co má dělat, aby ho svou ujetou touhou od sebe nezapudila.

Každým dnem jí klín vlhnul víc a víc a neodolatelný chtíč ji nutil vyhledávat stále více fotek a videí s oplzle postříkanými ženštinami. Už uplynulo několik týdnů od data, kdy se Lenka svěřila Petrovi se svojí touhou. Byl pátek a ona si pečlivě ve vaně upravovala proužek chloupků na buchtičce, aby ho co nejvíce rajcovala. Opět na ni mocně útočily její vlastní chutě. Chtěla dnes Petra svádět. Chtěla, aby slintal chtíčem. Chtěla, aby po ní bolestně toužil. Prostě se chystala na další skvělý sex s ním.

Zrovna kontrolovala výsledek práce holítka, na nečisto si rozvírala nohy i s chlípnou pičkou, když v tom zazvonil domovní zvonek. Hlasy a bouřlivé vítání jí prozradily, že přišli Petrovi kamarádi. Bude báječný večírek, ale z šoustání nic nebude. Těšila se zbytečně, povzdechla si.

Oblečená jen v lehkém poloprůsvitném župánku si ještě dofénovávala vlasy, když za ní Petr vklouzl do koupelny. Trošičku se lekla jeho nenadálého doteku. Vzápětí však poznala jeho ruce, nastavila mu zadeček a nechala si jeho silnýma rukama masírovat půlky. Vášnivě ji líbal zezadu na krku i ramenou, až se Lence začal u ústí kundičky tvořit vlhký potůček.

Ještě víc se předklonila a čekala, že si ji napíchne ze zadu a pěkně ji přeřízne, jako už tolikrát na tomto místě před tímto zrcadlem. Vzal ji však jen za ruku a celou rozechvělou vedl do obýváku, odkud se linuly zvuky ohlašující bujarou zábavu přátel. „Mám pro tebe dárek k Valentýnu. Bude se ti líbit, uvidíš.“

Mírně se vzpouzela, že se na to musí obléct. Prostrčil ji však dveřmi a Lence překvapením spadla čelist. V místnosti bylo 5 Petrových kamarádů z hokeje, vesele se bavili a kdyby nebyli kompletně nazí, nic zvláštního by na jejich chování nezávislý pozorovatel neviděl.

Zábava mírně utichla a Lenka na sobě ucítila pět lačných pohledů. Petr ji držel zezadu v pase, třel jí tělo přes jemňoučký župánek a šeptal do ouška: „Přivedl jsem ti pár nadržených hřebců. Dívej na ty jejich ocasy. Vymrdají ti všechny díry. Hezky jim ukaž, co umíš, kurvičko…“

Kluci si při pohledu na Lenku neodpustili pár poznámek komentujících její tělo. Cítila, jak rudne v obličeji. Učinila nesmělý pokus vytrhnout se z Petrova náručí. Sama ale doufala, že se jí úmysl nezdaří, protože pohled na pět přibližujících se výstavních ocasů ji uchvacoval. Kluci k ní jeden po druhém přicházeli s pérem nahoněným do funkčního režimu.

Ani nevěděla jak a župánek jí po těle sjel ke kotníkům. Instinktivně se pokusila zakrýt svoji nahotu. V tu chvíli ji Petr postrčil do kruhu pěti nadržených samců. „Pořádně tu moji kurvu ošukejte…“

Paže zkřížené na hrudi jí uchopily silné ruce, rozevřely je a v tu chvíli stála Lenka plně na pospas jejich dotekům a chutím. Mlsně ji jeden po druhém zkoumali každou část těla, přičemž ji zahrnovali záplavou pochvalných oplzlostí.

Začali od nohou. Hladili kotníky, lýtka, kolena i stehna. Všelijak si ji natáčeli, zvedali jednu či druhou nohu, aby si ji každý mohl řádně prohlédnout. Lenku to nesmírně vzrušovalo a mimo chlapskou vůni, kterou cítila ze všech stran, ucítila i vůni své vlastní kundičky, která začala pouštět šťávičky.

Kluci ji chvíli hladili jemně, chvíli drsně. Jeden čas se ocitla ve vzduchu celá s dokořán roztaženýma nohama. Tím se dostali k průzkumu její pičky. Do dírky ji naráz vklouzly dva prsty a dalších několik rukou se pohybovalo v okolí klína, čekajíce na svou šanci.

„Dívejte na tu kurvičku, jak teče!“ „Hmm, fakt dobrá!“ „Už se nemůžu dočkat, jak jí ho tam vrazím.“ Pokřikovali jeden přes druhého. Tahali ji za závojíčky, rozhrnovali je, mastili šťávičkou kundu i okolí. Lenka se chvěla vzrušením i nedočkavostí.

Přestože průzkum jejího těla postupoval celkem rychle, cítila, jak její nadrženost začíná dosahovat kritické hranice. Prohýbala se a klínem vyrážela vstříc dalšímu laskání.

Pak se stala terčem hodnocení její perfektně vysportovaná prdelka. Kluci ji ohnuli přes jakousi koženkovou lavici, kterou si snad přitáhli odněkud z posilovny a do vzduchu vyšpulené půlky schytávaly jedno svižné plácnutí za druhým. I na štípance došlo.

Kůže jí nádherným způsobem rudla. Když už sykala bolestí a slzy se jí draly do očí, jako mávnutím kouzelného proutku se plácání změnilo v úlevné hlazení a rozvírání půlek. „Myslíte, že její prdel má šukání ráda?“ „Takhle suchá asi těžko…“ A v zápětí se Lence začali trefoval slinami přímo na svraštělý análek.

První prsty začaly oťukávat svěrač. Cítila, jak se tam střídají. Jeden zatlačil trochu víc, Lenka zapištěla a už jí v zadku klouzal jeden silný prst. Kluci k ní byli nekompromisní, ale ne krutí. Zalili jí otvůrek olejem a hrátky prstů uvolňovaly zadní branku. U ní by mnoho rukou překáželo a tak se většina z nich pohybovala po Lenčiných zádech, ramenou a krku. Tak tohle by si nechala líbit snad celou věčnost, ale silné ruce si ji opět nastavily do jiné polohy.

Tentokrát ležela na zádech a na přetřes přišlo její bříško a prsa. O tělo se jí bez přestání otíralo pět pěkně rostlých žilnatých penisů. V této poloze na ně krásně viděla a vůbec měla dokonalý přehled, co všechno s ní provádí ta záplava rukou a fialových žaludů. Hnětení prsou, vytahování bradavek, tisknutí k sobě, pochvalné komentáře spojené s poplácáním ptákem po kozách. Kdyby ji tak jeden z nich chtěl začít protahovat. Lenka už se nemohla dočkat.

Ještě však bylo třeba, aby si pěkně z blízka prohlédla ty krásně vonící napružená péra. Tlačily se jí nad hlavou, kde nebylo vůbec k hnutí. Kluci se museli střídat, aby si ke každému z nich mohla přivonět, olíznout ho i popřípadě lehce pokouřit nebo kousnout.

Když už měla všechnu tu krásu nadosah, nelenila a rukama přeskakovala z jednoho pevného mužského zadku na druhý a i některé krásně nalité pytle se jí podařilo promnout v prstech. Neustálé tření omamně vonících obnažených žaludů o bradu, rty, tváře, víčka, nos i čelo ji naplňovalo úžasem.

Opojení se ještě zvýšilo, když jí čísi ruce rozevřely nohy a na její tekoucí studánku se přisála lačná ústa s neodbytným jazykem. Co se však odehrálo v příštích vteřinách jí scvrklo tělo do jednoho napruženého tekoucího uvzdychaného uzlíku.

Kluci se jeden po druhém vytráceli od její hlavy a jali se lízáním rozmazlovat vybranou část těla. Nakonec skončila s roztaženýma nohama zdviženýma ke stropu, každou z nich za kotníky svíral jeden nahý nadrženec a olizoval ji od lýtek až ke chodidlům. I jednotlivé prsty byly pečlivě ocucány. V pičce už hodnou chvíli řádil třetí jazyk, po plochém bříšku čtvrtý a pátý si společně se zuby pohrávala s jejími nalitými kozičkami.

Lenka chvíli hleděla na samce, jak ochutnávají svoji šukací hračku, pak však zavřela oči a nechala se přivést k vyvrcholení, které, přestože bylo tiché, jí projíždělo každým svalem v těle. Kluci ho možná ani nezpozorovali…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *