Venkov 3

Den proběhl v klidu, skoro celý jsem ho prospal.Odpoledne jsem psal korespondenci našim.Probralo mě volání k večeři.
Dole seděli obě sestry a něčemu se smály.
Ty Pavle co kdybys nás namaloval obě jak se mazlíme, a sledovaly můj úd. No já nevím, nedopadne to jak včera, dělal jsem jako,že se bojím, ale při tom jsem se na to těšil. Neboj, řekla Jarka, ségra je trochu divoká.
Souhlasil jsem. Zaujmuly polohu kdy jedna druhé lížou svůj klín. Musíte být v klidu jinak to nejde. Neustále jsem musel chodit je upravovat. Určitě to dělaly schválně. To bylo moje prso , ona mě na něm leží, mám ji k vůli ní rozcuchanou, pokřikovaly a smály se snad všemu. Fakt to dělaly naschvál, pokaždé když jsem přišel mě ošahávaly.
Viděl jsem se mezi nimi. Byl jsem jako sultán v harému,ale nemohl jsem to dát najevo jsem přece starý mazák.
Když jsem se sehnul pro papír, přišly ke mně s táhly mě kratěsy. Jarka si klekla hned si ho dala do úst a začla sát. Dana se přiblížila zezadu a začala mi dráždit bradavky.Zase jsem myslel, že mi praskne jak jsem byl vzrušený.
Jarka si klekla a Dana na ní jejich kundičky tak byly těsně nad sebou Vrážel jsem do jedné a za chvíli do druhé.
Bylo to úžasné, ale jedna chtěla pomalu, druhá rychle. Potom zase jazykem obě naráz a zase do jedné zastrčit a druhou prsty.
Řeknete si, to je paráda, ale ona to byla docela velká fuška.
Najednou jsem cítil, že už budu. Jarka se vytrhla a obě si klekly přede mne. V tom jsem začal divoce stříkat na jejich prsa. Dana si ho uchvátila a snžila se vyždímat vše až do poslední kapky.
Padl jsem jak Waršava na záda a oddychoval. Dana si mě sedla na na pusu a Jarka naproti ní. Obě uchopily můj zvadlý klásek do rukou a začaly si s ním hrát.
Nemysli si, že je to konec, vstávej, pokřikovaly, byly jak divoženky, které ulovily dušičku.
Po chvíli se mi postavil, Jarka na něj dosedla. Teď bude teprve rodeo a začala na něm jezdit. Pokaždé když jela na horu stáhla mušličku k sobě tak, že by mi snad vysála i mozek, kdybych v tu chvíli nějaký měl.
Cítil jsem narůstající tlak a najednou uvolnění. Stříkal jsem jak o závod. Jarka slezla, usmála se a odešla do koupelny.
Nechápal jsem, vždy jsem o tom jen četl, teď jsem to zažil na vlastní kůži.
Usnul jsem jak když mě do vody hodí.Probudil jsem se uprostřed ženských.Když jsem chtěl některou obštasnit odmítly mě abych spal. Moc se mi nechtělo a tak jsem si ho začal masírovat sám.
Měl jsem různé představy až jsem se zase udělal. Vstal jsem a šel jsem do sprchy.
Skočil jsem do postele a usnul.


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *