Valerie a velkorysá snídaně

Prozkoumávali jsme lednici a spíž a snášely jsme, na co jsme měli chuť. Mezi tím se v kávovaru vařila káva a krásně voněla. Na stole byla zelenina a ovoce, nějaké pomazánky a pečivo. Bylo toho dost na to aby si Michal opět něco vymyslel.
„Přines mi prosím osušku Vall, já zatím něco nachystám“, neptala jsem se proč a šla jsem. Po návratu mi osušku vzal, rozložil na velký stůl a jak jsem tam stála nahá, tak mě vzal, políbil a položil na stůl. „Jde se snídat prdelko“ zavázal mi oči utěrkou a zašeptal:“Teď budeš mít tu nejbohatší snídani“ řekl a jahůdkou mi zacpal pusu.
Hlavou se mi honilo, co asi bude dělat, vadilo mi, že se na něho nemohu koukat, ale to, že jsem nevěděla, co mě čeká, bylo velmi rajcovní a zloba byla ta tam.
„Teď si z tebe udělám talíř a s chutí si budu každé sousto máčet v tvé lasturce“ když to doříkával, měla jsem další sousto v puse. Na těle mě už začínaly studět kousky jídla, ale protože už bylo teplo, bylo to příjemné. „Jak si to myslel s tím máčením?“ ptala jsem se:“Takto“ a ucítila jsem něco studeného jak mi jede po bříšku k lasturce. Rozevřel mi nohy a To studené mi pomalinku strčil do dírky. Namočil a vytáhl. Zachvěla jsem se. „úžasný pomeranč, chceš taky ochutnat?“ a to už jsem opět měla něco v dírce a po chvíli i v puse. Mělo to zvláštví chuť. Tentokráte to byl okurek. A takovým způsobem se nám naplnila bříška.
Když mi sundával z očí utěrku říkal:“Teď si tě olížu a hezky opíchám“ a dal mi olízat jeho prsty od jídla. Mezitím slíbával kousky ovoce a pomazánky, co po mě rozetřel, drobečky od rohlíků. Prostě si mě rty poumýval.
„Pojď za mnou na stůl“ žadonila jsem. On poslechl, ale se šlehačkou v ruce. Začal mi po kapkách vylívat bílou mazlavou a ledovou šlehačku do klína. Roztíral mi ji po dírkách a nezapomínal ji vtírat dovnitř. Prsty se mu nořily do obou dírek. Krásně to klouzalo a bylo to velmi příjemné.
„Klekni si na čtyři“ řekl a pomohl mi se otočit. ˇšlehačka už mi stékala po zádech a mezi půlkama. Byla jsem od ní celá bílá.
Klekl si za mě a chytl mne za prsa. cítila jsem, jak jeho tvrdý klacek hledá otvůrek, aby se mohl schovat. Zpátky mě předklonil a bez žádných rozpaků do mě tvrdě vstoupil a přirážel. Prssty mi dráždil análek a roztahoval mi ho. Vytáhl z jeskyňky péro a dal k análku. „Vyzkoušim něco nového, jsi Vall na to připravená, nemělo by ti to být nepříjemné“. to už ale péro tlačilo na mou kakaovou dírku a já pomalu přitláčela a nechávala ho vniknout dovnitř. Po té šlehačce to krásně klouzalo a šlo to vcelku zlehka. Jemnými pohyby se žalud dostal přes úzký otvůrek. Zasténala jsem a Michal chvíli přestal s pohyby. Já pak sama začala přirážet a začínalo neskutečné kolo emocí. Držel mě za zadek a narážel na svůj klacek. Pak si mě nadzvedl a chytl za vlasy a přitáhl k polibku. „Chci tě píchat divoško“ a já mu šla vstříct. Každý příraz byl provázen sténáním. Držela jsem se pevně kraje stolu, abych mu neujížděla. Ucítila jsem na pahorku hlazení a pak i vrnění, asi to bylo moje vajíčko a já se dostala do úžasného orgasmu. Opět na mě šel ten pocit čůrání a z ničeho nic mi začalo stříkat z jeskyňky. Proudy šťáv, které stékaly po nohou: To Michala dovedlo k vyvrcholení a nastříkal to do mé prdelky. Rozpojili jsme se a svezli se do lehu.
Nemusím popisovat, co vše pod námi bylo. Mokro a nepořádek od jídla…
Prostě jsme měli co uklízet, ale na to jsme neměli teď chuť myslet…


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *